فهرست
خواجه وند: اسپانسر پرسپولیس به تعهداتش عمل کرده است/ ترجیح دادیم همه اعضا برای انتخاب مدیرعامل حاضر باشند
خواجه وند: اسپانسر پرسپولیس به تعهداتش عمل کرده است/ ترجیح دادیم همه اعضا برای انتخاب مدیرعامل حاضر باشند

خواجه وند: اسپانسر پرسپولیس به تعهداتش عمل کرده است/ ترجیح دادیم همه اعضا برای انتخاب مدیرعامل حاضر باشند

آی اسپورت- انتخاب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، بار دیگر به تعویق افتاده است. سخنگوی هیئت مدیره این باشگاه امروز در این ارتباط و البته سایر مسائل پرسپولیس با فارس گفتگو کرده است. 

اسپانسر به تعهد خود عمل کرده است

در جلسه هیئت مدیره قرار بود که در مورد اسپانسر باشگاه و شکل همکاری اسپانسر و باشگاه صحبت کنیم اما به خاطر ترافیک سنگین و کمی ناهماهنگی جلسه هیئت مدیره لغو شد. اسپانسر تا آخرین تعهد خود به خوبی عمل کرده و ما انتظار داریم این عملکرد تداوم داشته باشد ولی در آخرین مورد یعنی پاس شدن چک این اتفاق صورت نگرفت.

انتخاب مدیرعامل به آینده موکول شد

ما شب گذشته 5 نفر بودیم و برای تصمیم گیری حدنصاب لازم را داشتیم اما ترجیح دادیم تا آقایان سلیمی و مونسان هم در جلسه حضور داشته باشند البته آقای سلیمی که در سفر حج است. به خاطر همین انتخاب مدیرعامل به زمانی موکول شد که این عزیزان هم حضور داشته باشند.من نگفته بودم که دوشنبه شب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام می‌شود اما قرار بود صحبت‌هایی در این مورد انجام شود که این اتفاق رخ نداد.

خادم مشورت می دهد، دخالت نمی کند! 

 خادم به عنوان معاون وزیر همیشه به ما کمک فکری می‌کند و حتی بحث‌ها و حواشی باشگاه را با صحبت‌هایش جمع می‌کند. واقعا مدیریت خادم به کمک باشگاه پرسپولیس آمده است. البته مساله ورود آقای خادم به مسائل باشگاه پرسپولیس باید ببینیم در چه موردی است، ایشان در قالب معاون وزیر شأن دارد و این شأن به ما کمک می‌کند اما در مورد مساله خصوصی‌سازی دخالتی ندارد. بازهم می‌گویم ورود خادم به مسائل ما کمک می‌کند و من از اینکه او گاه به کمک باشگاه می‌آید بسیار خوشحالم، هیئت مدیره از راهکارهای خادم کمک گرفته البته این کار مشاوره است نه دخالت چون تعریف هر کدام از این دو مورد با هم فرق می‌کند.

خصوصی سازی را پیش می بریم

 در زمان انتخاب هیئت مدیره 8 دستور به هیئت مدیره اعلام شد که یکی از آنها تدارک مقدمات انتقال باشگاه به بخش خصوصی است. ما هم درصدد هستیم با توجه به جلسه‌ای که شب گذشته با اعضای کمیسیون اصل 90 داشتیم بحث خصوصی‌سازی را پیش ببریم.

کدخدامنتشی می کنیم! 

ما طلبکاران زیادی داریم که یکی از آنها والیبالیست‌ها هستند اما واقعیت این است که باشگاه با محدودیت بودجه مواجه است ما نمی‌خواهیم به این بحث با نگاه حقوقی نگاه کنیم بلکه می‌خواهیم با کدخدامنشی موضوع حل شود. البته توقیف اموال و کارهایی از این دست ایراد ندارد اما ما دوست داریم با مذاکره کار را پیش ببریم.

     
آی اسپورت
2014-09-30 11:01:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر