فهرست
لوسیانو: نیلسون برادرم است و محبورم به برادرم گل بزنم/ فرکی شیفته پیروزی است
لوسیانو: نیلسون برادرم است و محبورم به برادرم گل بزنم/ فرکی شیفته پیروزی است

لوسیانو: نیلسون برادرم است و محبورم به برادرم گل بزنم/ فرکی شیفته پیروزی است

آی اسپورت- حساس ترین بازی این هفته، در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار خواهد شد. مهاجم برزیلی سابق فولاد که این روزها دوباره در سپاهان شاگرد فرکی شده است، سپاهان را پیروز حتمی این مسابقه می داند. لوسیانو این هفته احتمالا در مقابل هموطن و دوست صمیمی اش نیلسون قرار می گیرد. او درباره این مسابقه پیش رو با خبرآنلاین گفتگو کرده است. 

بازی حساس این هفته با پرسپولیس را چطور ارزیابی می کنید؟ 

 مطمئنا بازی سختی است چون دو تیم نامدار و قدرتمند در فوتبال ایران به مصاف هم می روند ولی به هر حال شرایط ما بهتر از حریف است و به دنبال کسب هر سه امتیاز می گردیم.  من توانایی هایم را در این دیدار به اثبات می رسانم. برای رسیدن به عنوان آقای گلی، باید گل های بیشتری وارد دروازه حریفان کنم. البته دوستان خوبی که در سپاهان دارم، با پاس هایی که می دهند، شانسم را برای گشودن دروازه هر تیمی افزایش می دهند. می خواهم پیشرفت بیشتری داشته باشم و خودم را به عنوان گلزن دیدار مقابل پرسپولیس معرفی کنم. 

در این مسابقه احتمالا در مقابل گلر هموطن تان قرار می گیرید
من و نیلسون، هر دو برزیلی هستیم و مثل برادر یکدیگر را دوست داریم اما برای موفقیت تیمی که پیراهنش را می پوشم مجبورم به برادرم گل بزنم. البته نمی خواهم برای هیچ کس کری بخوانم، این نظر شخصی من است. معتقدم پرسپولیس در اصفهان نمی تواند حریف سپاهان باشد. البته فوتبال قابل پیش بینی نیست و ممکن است هر اتفاقی رخ دهد ولی تصور من این است که ما برنده این بازی خواهیم بود. 

آیا سپاهان به طور کامل برای این بازی آماده است؟
 بله، سپاهان کاملا آماده این بازی است. من می خواهم بگویم ما برای رسیدن به پیروزی، در زمین بازی هر کاری انجام خواهیم داد و بیش از حد می جنگیم تا در بازی خانگی مان، دیگر امتیازی از دست ندهیم. من فصل قبل هم بازیکن حسین فرکی بودم و می دانم او عاشق و شیفته پیروزی است. ما می خواهیم از این انگیزه برای کسب برد مقابل پرسپولیس استفاده کنیم و حریف را شکست دهیم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-30 11:37:40
نظر دهید

۱ نظر
محمد چاکرزهی چاکرزهی
سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۲۷
پرسپولیس سوارخه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر