فهرست
نوری: فوتبالم را مدیون سپاهان هستم/ حتما مسافر جام ملت ها می شوم
نوری: فوتبالم را مدیون سپاهان هستم/ حتما مسافر جام ملت ها می شوم

نوری: فوتبالم را مدیون سپاهان هستم/ حتما مسافر جام ملت ها می شوم

محمد نوری در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس قبل از دیدار مقابل سپاهان اظهار داشت: ‌شرایط خوبی داریم. تلاش می‌کنیم دست پر از اصفهان خارج شویم البته بازی سختی مقابل سپاهان داریم. ما تلاش مضاعف خود را انجام می‌دهیم تا در این دیدار به پیروزی برسیم زیرا به کسب 3 امتیاز نیاز داریم.

به نقل از فارس، وی در مورد اینکه پرسپولیس در سال‌های اخیر نتایج خوبی مقابل سپاهان کسب نکرده، یادآور شد: ما نتایج بدی هم نگرفتیم به جز پارسال که شکست خوردیم. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم. سپاهان تیم خوب و سازمان‌دهی شده‌ای است. یکی از تیم‌های برتر ایران است و همواره در کورس قهرمانی تلاش می‌کند.

کاپیتان پرسپولیس یادآور شد: من دو قهرمانی با سپاهان به دست آوردم و فوتبالم را مدیون این تیم هستم. امیدوارم در دیدار روز جمعه روز خوب من باشد. ما کاری به نتیجه‌گیری سپاهان نداریم و تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم که بتوانیم در این دیدار به برتری برسیم.

نوری در مورد اینکه اسامی اولیه تیم ملی برای حضور در اردوی پرتغال اعلام شده اما اسم او در این لیست وجود ندارد، گفت: این موضوع مهم نیست. من تلاش خود را انجام می‌دهم. به فوتبال خودم ایمان دارم. مطمئن هستم جزء مسافران جام ملت‌های آسیا خواهم بود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-30 11:43:00
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳، ۱۲:۰۸
دماغت تو حلقم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر