فهرست
هشدار بکام به همسرش: کمتر کار کن؛ خودت را کشتی!
هشدار بکام به همسرش: کمتر کار کن؛ خودت را کشتی!

هشدار بکام به همسرش: کمتر کار کن؛ خودت را کشتی!

آی اسپورت- دیوید و ویکتوریا بکام بسیار پرمشغله هستند. دیوید در برنامه‌های مد حضور دارد و به فوتبال هم مشغول است و ویکتوریا هم شرکت لباس خود را اداره می‌کند. این دو نفر چهار فرزند هم دارند: بروکلین، رومئو و کروز و دخترشان هارپر که باید به آنها هم برسند.
به تازگی ویکتوریا فروشگاهش در لندن را افتتاح کرد، ‌فروشگاهی که زمان زیادی را صرف آن کرده و پس از آن بود که همسرش از او خواست کارش را کمتر کند. ویکتوریا همچنین سفیر حسن نیت سازمان ملل است. یک منبع مطلع به نشریه انگلیسی Closer گفته: «ویکتوریا درگیر فروشگاهش است و اصرار دارد همه کارها، از جمله آویزان کردن لباس‌ها و انتخاب موسیقی داخل سالن را خودش انجام دهد. او همچنین در توییتر برای فروشگاهش تبلیغ می‌کند. او هر روز پنج تا ده ساعت را در فروشگاه می‌گذراند و احساس فرسودگی می‌کند. او هر شب چهار ساعت می‌خوابد. ویکتوریا در خواب کابوس می‌بیند که شکست خورده و به او می‌خندند. دیوید می‌گوید او دارد خودش را از پا می‌اندازد و از او خواسته کارهایش را کمتر کند.»
البته فروشگاه ویکتوریا با استقبال منتقدان روبه‌رو شده است. با این حال او حس می‌کند که دارد دوره مهمی در زندگی فرزندانش را از دست می‌دهد. البته دیوید به کمک او می‌آید و تلاش می‌کند جای خالی او را هم پر کند. این منبع گفته است: «دل ویکتوریا از این شکسته که نمی‌تواند آن توجهی که می‌خواهد را به خانواده‌اش داشته باشد اما دیوید هرکاری می‌کند تا از او حمایت کند. او با ویکتوریا حرف می‌زند و تلاش می‌کند که زودتر از ویکتوریا در خانه باشد و او هم از این موضوع بسیار خوشش می‌آید. دیوید بیشتر در کارهای خانه حضور دارد. او برای فرزندان غذا درست می‌کند و با آنها وقت می‌گذراند تا آنها دلشان برای مادرشان تنگ نشود و فشار کاری مادرشان به آنها منتقل نشود.»

\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/f4be0d1a471.jpg\"


با این حال فرزندان او احساس می‌کردند مادرشان شغل ندارد! بروکلین 15 ساله، رومئو 12 ساله، کروز 9 ساله و هارپر 3 ساله همه، تنها زمانی که در شوی مد مادرشان شرکت کردند، فهمیدند که مادرشان چه شغلی دارد. ویکتوریا گفته است: «آنها چند فصل قبل به دیدن شو آمدند و در آنجا بود که دریافتند مادرشان شاغل است! زمانی که من سر کار می‌رفتم آنها بازی دیوید در زمین فوتبال را می‌دیدند و نمی‌دانستند که من چه کاری انجام می‌دهم.»
دیوید بکام تا همین اواخر به فوتبال مشغول بود. او سابقه بازی در تیم‌های منچستریونایتد، رئال مادرید، لس‌آنجلس گلکسی، میلان و پاری سن‌ژرمن را دارد و در این تیم پاریسی بود که در انتهای فصل گذشته از فوتبال خداحافظی کرد. ویکتوریا به همراه دیوید سال‌های زیادی را در لس‌آنجلس گذراند اما این زن 40ساله و خانواده‌اش اخیرا پس از بازنشستگی بکام از فوتبال به لندن بازگشته‌اند و ویکتوریا گفته که علاقه‌ای به ترک انگلیس ندارد: «من اینجا بزرگ شده‌ام، خانواده‌ام اینجایند، دوستانم اینجایند، فرزندانم هم به مدارسی عالی می‌روند... من فرزند دیگری نمی‌خواهم و همین تعداد برایم بس است!»

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-30 11:47:56
نظر دهید
۱ نظر
مفسر شوت
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳، ۱۵:۵۱
به به. ایشالا همیشه خوش و خرم و سلامت باشن دیوید بکهام و خونواده ی دوست داشتنیش.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر