فهرست
نیمار به مادرید می‌رود؟
نیمار به مادرید می‌رود؟

نیمار به مادرید می‌رود؟

آی اسپورت- رسانه‌های اسپانیایی از علاقه نیمار برای پیوستن به رئال سخن می‌گویند. پس از اینکه اختلاف نیمار و کاوانی در تیم پاریسن ژرمن علنی شد، رسانه های مختلف اروپایی از احتمال ترک این تیم فرانسوی توسط نیمار خبر دادند و رئال مادرید را مقصد بعدی او معرفی کردند. حال روزنامه آ.اس چاپ مادرید مدعی شده است که نیمار ستاره پاری‌سن‌ژرمن خواهان بازی کردن در رئال‌مادرید است و هیچ شکی در آن وجود ندارد. رسانه های دیگر اروپا اما از زاویه دیگر به این قضیه پرداخته اند. آن ها بر این باورند که نیمار هم با کاوانی هم با اونای امری-سرمربی تیم-مشکل دارد اما این دلیل نمی شود که پاریسن ژرمن این ستاره خود را راحت از دست بدهد.

احتمال پیوستن این بازیکن به رئال مادرید در آینده ای نزدیک غیرممکن است و باشگاه پاریسی تمام سعی خود را خواهد کرد تا تیمی موردعلاقه نیمار را تشکیل دهد. اما تا 3 سال آینده احتمال اینکه نیمار تقاضای جدایی بدهد بالاست و در آن صورت امکان پیوستن او به رئال بیش از احتمال بازگشتش به بارسلونا است.نیمار مثل مسی، ژاوی و اینیستا نیست که تعصب فوق العاده ای به بارسلونا دارند. او از لحاظ احساسی، هیچ مشکلی برای پیوستن به رئال نخواهد داشت. به ادعای بچلر، سال 2020 می توان منتظر انتقال نیمار به رئال بود.

خبرآنلاین

 

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-12-15 21:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
وحیدپرسپولیسی بارسایی
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۴
دراینکه رعال جیره خور و اضافه خور بارساس شکی نیست.. رونالدو اریجینال، فیگو، پیشنهاد هفتاد باره به مسی و نیمار... حتی تازگی ها ترشتگن، اما اینو بدونن دوستان رعالی که کل عصاره نیمارو توی بارسا خرج شد و ازین ببعد با بازیکنی طرفیم که انگیزه جام بردن نداره به شدت حاشیه ساز شده اضافه وزن داره و غالبا در سن تروپه و هاوایی و لس آنجلس و استوری اینستاگرام مشغول پوکر بازی کردنه... روبینیوی جدید نوش جون رعالی ها تا تبد زیر سایه کینگ بمونید..خخخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر