فهرست
مورینیو: در صورتی از چلسی جدا می شوم که من را اخراج کنند
مورینیو: در صورتی از چلسی جدا می شوم که من را اخراج کنند

مورینیو: در صورتی از چلسی جدا می شوم که من را اخراج کنند

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، تاکید کرد تنها در صورتی این باشگاه را ترک می کند که اخراج شود.

مورینیو که اولین بار در سال 2004 هدایت آبی های لندن را برعهده گرفت و این تیم را به چند قهرمانی مهم رساند، در سال 2007 و بعد از اختلاف با رومن آبراموویچ، چلسی را ترک کرد.

او بعد از دوران موفقیت آمیز در اینتر و رئال، بار دیگر به چلسی بازگشت. ا و اکنون تاکید کرد که اگر پیشنهاد مناسبی دریافت می کرد، ممکن بود هدایت یک تیم انگلیسی دیگر را برعهده بگیرد اما در حال حاضر تنها به چلسی فکر می کند.

او در پاسخ به این سوال که آیا ممکن بود هدایت باشگاه انگلیسی دیگری را برعهده بگیرد، گفت:\" اگر شرایطش وجود داشت، بله. البته اولویت من همیشه چلسی است و هرگز به علاقه مندی باشگاه های دیگر فکر نکردم. اما فوتبال را می شناسم و می دانم که اگر نتوانم چند سال به جام برسم، دیگر اینجا نخواهم بود. من چنین مربی ای نیستم زیرا دوست ندارم در حاشیه امنیت باشم. این به شخصیت من نمی خورد.
تنها در صورتی می روم که باشگاه بخواهد بروم. باشگاه، کشور یا یک پروژه دیگر من را وسوسه نمی کند. تنها در صورتی می روم که آبراموویچ به من زنگ بزند و بگوید وقتم تمام است.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-30 13:55:31
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳، ۱۹:۱۵
با اینکه به ابراموویچ اعتمادی نیست چون دی متیو رو بعد از قهرمانی اروپا خودت و انجلوتی و بنیتزو اسکولاریو هم همینطوری الکی اخراج کرد.ولی امیدوارم بمونی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر