فهرست
خلیل زاده: حقیقی کری خواندن ندارد!/ در پست جدیدم خوب کار کرده ام
خلیل زاده: حقیقی کری خواندن ندارد!/ در پست جدیدم خوب کار کرده ام

خلیل زاده: حقیقی کری خواندن ندارد!/ در پست جدیدم خوب کار کرده ام

آی اسپورت- مدافع خوش اعتماد به نفس سپاهان، امیدوار است روند شکست ناپذیری سپاهان برابر پرسپولیس در اصفهان تداوم پیدا کند. شجاع که پیش از امضای قرارداد با سپاهان، با پرسپولیسی ها داخلی بسته بود، درباره بازی حساس آخر هفته اظهارنظر کرده است. گفتگوی او را به نقل از فارس بخوانید. 

پرسپولیس با درخشان خوب شده است

 شرایط تیم خوب است و تمرینات با نشاطی هم انجام می‌دهیم و امیدوار هستیم که با ارائه یک بازی خوب مقابل پرسپولیس سه امتیاز را بگیریم. پرسپولیس با آمدن حمید درخشان خوب کار کرده و و از نظر روحی در شرایط خوبی هستند اما ما هم با حسین فرکی نتایج خوبی گرفتیم و امیدوارم که سه امتیاز بازی جمعه را هم بگیریم تا شرایطمان در جدول بهتر شود.

امیدوارم شکست ناپذیر بمانیم

 در اصفهان خیلی سخت تیم‌ها می‌توانند مقابل سپاهان برنده شوند و پرسپولیس هم مدت‌هاست در اصفهان نتوانسته سپاهان را شکست دهد. امیدوارم که ما بتوانیم همین روند شکست‌ناپذیری را ادامه دهیم.

از پست جدیدم راضی ام

 با پست جدیدم کنار آمدم و در این پست خوب کار می‌کنم و امیدوارم که نمایش خوبم را ادامه دهم تا در تیم ملی هم بتوانم بازی کنم.

همه چیز بستگی به خودم دارد

امیدوارم در لیست نهایی تیم ملی قرار بگیرم و بتوانم در استرالیا همراه با تیم ملی حاضر شوم. کی‌روش مرا می‌شناسد اما همه چیز بستگی به خودم دارد و امیدوارم که عملکرد خوبی داشته باشم تا در ادامه همراه با تیم ملی به اردوی پرتغال و جام ملت‌های استرالیا بروم.

برای رضا کری نمی خوانم

 رضا حقیقی از دوستان خوب من است و من برای او کری نمی‌خوانم چراکه رضا کری‌خواندن ندارد! به هر حال بازی حساسی است و امیدوارم بتوانیم سه امتیاز این بازی را بگیریم چراکه محکوم به برد هستیم و می‌توانیم با یک برد باز هم به صدر جدول نزدیک شویم.

     
آی اسپورت
2014-09-30 14:02:19
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر