فهرست
نامه تاج به کفاشیان: هیچ تغییری در برنامه لیگ برتر صورت نمی گیرد
نامه تاج به کفاشیان: هیچ تغییری در برنامه لیگ برتر صورت نمی گیرد

نامه تاج به کفاشیان: هیچ تغییری در برنامه لیگ برتر صورت نمی گیرد

آی اسپورتا- نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران، با ارسال نامه ای به رئیس فدراسیون فوتبال درخواست کرد از هر گونه تغییر برنامه تیم ملی جلوگیری به عمل آید.

به گزارش آی اسپورت  و به نقل از سایت سازمان لیگ، در نامه تاج به کفاشیان آمده است:

همانگونه که مستحضرید برنامه تیم ملی با حضور حضرتعالی، اینجانب و کی روش سرمربی تیم ملی به صورت کامل مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت و تصویب شد و متناسب با برنامه تصویبی، برنامه یک فصل کامل لیگ تدوین شد و اینک هرگونه تغییر در برنامه تیم ملی، برنامه ریزی یکساله لیگ که همیشه مورد تاکید سرمربی محترم تیم ملی بوده است را با  مشکل جدی روبرو خواهد کرد و از این رهگذر باشگاههای کشور که برنامه های خود را طبق برنامه یکساله لیگ تنظیم کرده اند دچار مشکل خواهند شد.

ضمن احترام لازم نسبت به کمیته تیمهای ملی، به استحضار می رساند هیچگونه تغییر برنامه مسابقات سازمان لیگ عملیاتی نخواهد بود. همچنین تاکنون تغییر برنامه به صورت مکتوب به این سازمان ارسال نشده است و تنها در جلسه ای با کمیته مسابقات سازمان لیگ مطرح شده است. علاوه براین شایان ذکر است که تقویم مسابقات داخلی شامل برنامه مسابقات و نقل و انتقالات پیش فصل و میان فصل نیز قبلاً به کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) جهت تقویم مسابقات آسیایی و همچنین به فیفا باتوجه به الزامات آئین نامه نقل و انتقالات بازیکنان حرفه ای نیز اعلام شده است.

در این رابطه خواهشمند است دستور فرمایید از هرگونه تغییر برنامه تیم ملی و اعلام به سازمان لیگ جلوگیری به عمل آید.

     
آی اسپورت
2014-09-30 14:15:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر