فهرست
خوشحالی اومانا از حضور در ایران و انتخاب پرسپولیس
خوشحالی اومانا از حضور در ایران و انتخاب پرسپولیس

خوشحالی اومانا از حضور در ایران و انتخاب پرسپولیس

آی اسپورت- مایکل اومانیا مدافع کاستاریکایی پرسپولیس که از سوی سرمربی تیم ملی کشورش مجددا برای همراهی تیم ملی کاستاریکا دعوت شده است با حضور در باشگاه پرسپولیس با بهروز منتقمی دیدار و گفت‌وگو کرد.

اومانیا در این دیدار موضوع دعوت خود به تیم ملی کشورش را به اطلاع سرپرست باشگاه رساند و بهروز منتقمی نیز با ابراز خرسندی از اینکه وی همچنان مورد توجه تیم ملی کاستاریکا قرار دارد با ارجاع موضوع به حمید درخشان تصمیم‌گیری در این ارتباط را منوط به نظر سرمربی سرخپوشان کرد.

گفتنی است سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه این صحبت‌ها از وضعیت اومانیا در تیم فوتبال پرسپولیس و همچنین زندگی در ایران جویا شد که او با ابراز رضایت نسبت به هر دو موضوع خوشحالی خود از انتخابی که داشت را به اطلاع منتقمی رساند و ابراز امیدواری کرد؛ سرخپوشان با ادامه روند کنونی بتوانند انتظارات باشگاه را برآورده کرده و رضایت هواداران را با موفقیت در رقابت‌های لیگ به دست آورند.

البته پیش از این نیز اومانیا برای رقابت‌های منطقه‌ کونکاکاف به تیم ملی کاستاریکا دعوت شده بود که با مخالفت مسئولان پرسپولیس و التبه علی دایی نتوانست به این رقابت‌ها برود. باید دید این بار و با توجه به نیاز پرسپولیس به این مدافع میانی تصمیم درخشان در مورد پیوستن اومانیا به تیم ملی کاستاریکا چه خواهد بود.
 

     
آی اسپورت
2014-09-30 15:33:49
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر