فهرست

توتی: رم به دنبال سه‌گانه است

آی اسپورت- به نظر می‌آید جالوروسی آن‌قدر قوی هست که در طول فصل با یوونتوس برای اسکودتو رقابت کند، و در عین حال از نیمکتی قوی برای رقابت در لیگ قهرمانان نیز برخوردار است. کاپیتان رم پیش از دومین بازی این تیم در لیگ قهرمانان که امشب در خانه‌ی منچستر سیتی انجام می‌شود، درباره‌ی انتظاراتی که از این فصل دارد سخن گفته است.

 

«سال گذشته همه انتظار چنین شروعی را داشتند. ما در بازی‌های بزرگی به میدان می‌رویم، گروهی عالی داریم، بازیکنان مهمی را خریدیم و یک ترکیب رقابتی داریم. می‌خواهیم در اروپا خوب کار کنیم و نهایت تلاشمان را انجام خواهیم داد. هواداران و روزنامه‌نگاران نیز توقع یک رم بزرگ را دارند. اهدافمان؟ اسکودتو، لیگ قهرمانان، و همین‌طور کوپا ایتالیا، که کم‌اهمیت‌تر به نظر می‌رسد، اما همیشه رقابت در آن جریان دارد و همیشه یک جام دارد.»

 

«بازگشت به لیگ قهرمانان هیجان‌انگیز بوده است، و در عین حال در رم از ارزش متفاوتی برخوردار است. از آغاز [بازی برابر زسکا مسکو] می‌دانستیم که روی کاغذ با بازی سختی روبه‌رو خواهیم شد، اما در پایان، در میدان کارها بسیار ساده‌تر از آب درآمدند. در پایان، این میدان است که همه‌چیز را رقم می‌زند.»

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-30 15:47:30
نظر دهید

۱ نظر
007
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۷
خخخخخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر