فهرست

سرمربی اسپورتینگ: چلسی شانس قهرمانی لیگ قهرمانان است

آی اسپورت- ژوزه مورینیو در تابستان نام‌های بزرگی مثل سسک فابرگاس و دیه‌گو کاستا را به ترکیب تیمش اضافه کرده و این زوج نقشی کلیدی در هدایت این باشگاه به صدر جدول لیگ برتر داشته‌اند. با این حال، آن‌ها در نخستین بازی خود در لیگ قهرمانان، در خانه در برابر شالکه مساوی کردند، اما مارکو سیلوا سرمربی اسپورتینگ اهمیت چندانی برای این نتیجه قایل نیست و آن‌ها را در زمره‌ی شانس‌های قهرمانی این رقابت‌ها می‌داند.

 

«چلسی نه‌تنها بخت صعود از گروه است، بلکه همچنین به همراه چهارـ‌پنج تیم دیگر، بخت حضور در فینال این رقابت‌ها ست. این یک بازی بسیار دشوار برای ما خواهد بود، اما با کیفیتی که داریم و با رویکرد درست نسبت به این بازی می‌توانیم برای کسب امتیاز بجنگیم. چلسی با بهترین نفراتش بازی خواهد کرد، البته شاید یک یا دو تغییر داشته باشد.»

 

«آن‌ها در تمام دقایق بازی تیم بسیار قدرتمندی هستند. آن‌ها این فصل قوی‌تر هم شده‌اند تا برای فتح لیگ برتر و نیز لیگ قهرمانان تلاش کنند. ما با رقیب قدرتمندی روبه‌رو خواهیم شد. این یک چالش جدی برای اسپورتینگ است. برای باشگاه و هواداران بسیار روحیه‌بخش است که در خانه برابر چنین تیم بزرگی بازی می‌کنیم، اما ما به این دلیل هویت خودمان را تغییر نخواهیم داد. ما هم اسلحه‌های خودمان را داریم.»

 

اسپورتینگ در روز نخست بازی‌ها تساوی 1-1 برابر ماریبور را به ثبت رساند و چلسی هم همین نتیجه را در خانه برابر شالکه کسب کرد.

     
آی اسپورت
2014-09-30 16:52:04
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر