فهرست
گزارش روز: بازیکن سربازها بخشیده می شوند؛ تا پایان قرارداد!
گزارش روز: بازیکن سربازها بخشیده می شوند؛ تا پایان قرارداد!

گزارش روز: بازیکن سربازها بخشیده می شوند؛ تا پایان قرارداد!

آی اسپورت- در روزهای گذشته تعدادی از فوتبالیست هایی که کارت پایان خدمتشان مشکل دار است کمی به شرایط امیدوار شده اند و به نظر اخبار خوبی به آنها رسیده است. حسین ماهینی یکی از این بازیکنان بود در اینستاگرامش نوشت به زودی اخبار خوشی را به همه خواهد داد. 

اما امروز مدیر کل حقوقی وزارت ورزش از طرح و نامه ای که این وزارت به سازمان نظام وظیفه داده خبر داد. وی در این باره گفت:   آیین‌نامه انضباطی فدراسیون فوتبال و قانون نظام وظیفه تکلیف را روشن کرده‌اند. مساله این است که وزارت ورزش و جوانان، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال از جعلی بودن کارت های فوتبالیست‌های متخلف مطلع نبودند و تقصیری ندارند اما این مساله ضررهای مادی و معنوی را متوجه باشگاه‌ها کرده است.  باشگاه‌ها برای به خدمت گرفتن بازیکنان هزینه‌هایی کرده و قرارداد بسته‌اند. آنها از اشکال کارت‌های معافیت بازیکنانشان اطلاع نداشتند و نباید ضرر کنند. پیشنهاد ما این است که بازیکنان متخلف طبق قراردادشان به بازی ادامه دهند تا باشگاه‌ها متضرر نشوند و پس از اتمام قرارداد فوتبالیست‌های متخلف، هر برخوردی که لازم است با آنها انجام شود.

در خبر هایی که به گوش ما رسیده احتمال اینکه این طرح وزارت ورزش مورد موافقت قرار گیرد بسیار زیاد است و تیم ها از حالا می توانند روی بازیکنانشان حساب باز کنند.  

     
آی اسپورت
2014-10-01 10:53:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر