فهرست

آرسنال قرارداد جدیدی با ژیرو امضا کرد

آی اسپورت- اولیویه ژیرو مهاجم سابق مون‌پولیه‌ی فرانسه که در تابستان 2012 به آرسنال پیوست، قرار داد خود را به مدت دو سال دیگر تا سال 2018 با آرسنال تمدید کرد و بدین ترتیب، دستمزد هفتگی او از رقم فعلی 77 هزار یورو به رقم 115 هزار یورو افزایش خواهد یافت. ژیرو که در 102 حضور برای توپچی‌ها 41 گل به ثمر رسانده، در حال حاضر به دلیل شکستگی استخوان درشت‌نی از حضور در میدان رقابت‌ها محروم مانده است و انتظار نمی‌رود تا زودتر از پایان سال جاری میلادی به رقابت‌ها بازگردد.

 

ونگر در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در برابر گالاتاسرای ترکیه در لیگ قهرمانان به خبرنگاران گفت: «توافق حاصل شد. وقتی کارها تماماً انجام شدند آن را به طور رسمی اعلام خواهیم کرد. ما خواهان پایداری هستیم و می‌خواهیم هسته‌ی تیممان را در کنار هم نگه داریم، زیرا چون من اعتقاد بسیار زیادی به این مساله دارم. من اعتقاد دارم ژیرو بازیکن مهمی در این تیم است.»

 

 ژیرو پس از بهبودی رقابت سختی را برای بازگشت به ترکیب اصلی خواهد داشت، زیرا آرسنالی‌ها در طول تابستان دنی ولبک را با رقم 20 میلیون یورو از منچستر یونایتد و الکسیس سانچس را با رقم 40 میلیون یورو از بارسلونا به خدمت گرفته‌اند.

     
آی اسپورت
2014-09-30 17:40:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر