فهرست
فخرالدینی: من بهترین دفاع راست ایرانم!
فخرالدینی: من بهترین دفاع راست ایرانم!

فخرالدینی: من بهترین دفاع راست ایرانم!

آی اسپورت- بعد از اعلام لیست 37 نفره کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی شاید مهمترین بازیکنی که در این لیست غایب بود، میلاد فخرالدینی باشد. این بازیکنان از طرف کی‌روش آماده باش هستند تا در موقع لزوم خود را به کادرفنی تیم‌ملی معرفی کنند.


فخرالدینی در این فصل عملکرد نسبتا خوبی داشته و حتی در بازی هایی که خسرو حیدری هم غایب بوده توانسته سمت راست استقلال را فعال نگه دارد. حضور او درتمام بازی هایی که شرایط بازی کردن داشته می‌ تواند نشان دهد امیر قلعه‌نویی حسابی از مدافع راست تیمش راضی است. 

فخرالدینی در مورد عدم دعوت شدنش به تیم‌ملی به \"ورزش سه\" گفت: واقعا ناراحتم چون در این مدت زحمت زیادی کشیده بودم وقتی برای رسیدن به یک موضوع تلاش می‌ کنی و به آن نمی‌ رسی کاملا طبیعی است که ناراحت شوی ولی این تصمیم کی‌روش است و من نمی‌ توانم در مورد آن حرفی بزنم. هر مربی ای برای انتخاب ترکیب تیمش شرایطی دارد.

او ادامه داد: تمام بازیکنانی که در پست دفاع راست بازی می‌ کنند، بازیکنان خوبی هستند ولی به نظرم من الان بهترین دفاع راست ایران هستم. البته نه در مورد قبلا صحبت می‌ کنم و نه در مورد بعدا، من حال حاضر را می‌ گویم.

او همچنان امیدوار است در رتبه های بعدی به تیم‌ملی دعوت شود: من امیدوار هستم که در اردوهای بعدی بتوانم به تیم‌ملی دعوت شوم اما باز هم می‌گویم که سلیقه کی‌روش در انتخاب بازیکنان مهم است. امیدوارم بتوانم نظر او را جلب کنم.

  ۷  
آی اسپورت
2014-09-30 17:44:03
نظر دهید
۷ نظر
-
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳، ۱۷:۵۸
فخرالدینی درسته قیافش شبیه میگو سخاریه ولی دلیل نمیشه که مثل میگو سخاری مفید باشه پشت سرش همیشه اتوبانه قوزمیت
پرسپولسیس
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳، ۱۸:۳۹
فرق یه پرسپولیسی مثل مهدوی کیا با یه استقلالی مثل این آقا اینه !!!!!!
-
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳، ۲۱:۰۴
ذذذارت مرتیکه بی ریشه
امیر
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۰۰:۳۴
گئل گیر گوتمه هوا سویخدی یازدا چیخاسان
kia
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۰۳:۱۴
آره ... منم سوپرمنم
هوادار تراختور
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۱:۴۴
در نظرسنجی برنامه نود که به بهترین گل شهریور ماه اختصاص یافته بود اگر دقت کرده باشید آرای سامان نریمان جهان و محسن دلیر در مجموع شده بود(381 هزار نفر)در صورتی که طارمی بازیکن پیروزی(351 هزار)رای آورده بود...
مطمئنا اگر یک بازیکن از تیم تراختور در این نظرسنجی گزینش می شد هواداران تراختوری و البته بازیکن تراختوری رتبه نخست را کسب می نمود که متاسفانه باز برنامه نود و شخص آقای فردوسی پور تقسیم آرا هواداران تراختور را به نفع طارمی بازیکن پیروزی کرد !!!
تراختور
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۳۵
دزززز،آقای نمک نشناس اعتماد به نفسه باااااخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر