فهرست
عکس: گلایه ها قلعه نویی از کی روش دور از چشم کریمی!
عکس: گلایه ها قلعه نویی از کی روش دور از چشم کریمی!

عکس: گلایه ها قلعه نویی از کی روش دور از چشم کریمی!

آی اسپورت- در حاشیه حضور مربیان تیم ملی در تمرین استقلال که البته حضور علی کریمی بسیار حاشیه ساز بود امیر قلعه نویی برای لحظاتی علی کریمی را ترک کرد و با مربیان دیگر تیم ملی به صحبت نشست.

قلعه نویی که سایه درختان حاشیه محل تمرین استقلال را مناسب می دید از دآکروز، میکو مربی بدنساز و مارکار آقاجانیان دعوت کرد تا درکنار او بنشینند و درباره مسائل مختلف صحبت کنند. سرمربی تیم استقلال در خصوص وضعیت ملی‌پوشان تیمش و همچنین نحوه بدنسازی آنها با کادر فنی تیم ملی صحبت کرد. نکته قابل توجه اینجا بود که در ابتدا میکو به جمع مربیان نرفت اما قلعه‌نویی او را صدا کرد و از او خواست در کنار آنها حضور داشته باشد. در این لحظه سرمربی تیم استقلال نسبت به برنامه‌ریزی تیم ملی گلایه کرد و از اوسیانو کروز دستیار کی‌روش سؤال کرد آیا شما در هیچ کجای دنیا می‌بینید که لیگ 52 روز تعطیل شود. مربی تیم ملی هم در این لحظه با سرمربی استقلال هم عقیده بود. همچنین قلعه‌نویی اعتقاد داشت لیگ خوب باعث می‌شود که تیم ملی خوبی تشکیل شود و تمام گلایه‌هایی که در این مدت داشت به دستیاران کی‌روش منتقل کرد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-30 18:49:11
نظر دهید

۲ نظر
هوادار تراختور
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۱:۴۴
در نظرسنجی برنامه نود که به بهترین گل شهریور ماه اختصاص یافته بود اگر دقت کرده باشید آرای سامان نریمان جهان و محسن دلیر در مجموع شده بود(381 هزار نفر)در صورتی که طارمی بازیکن پیروزی(351 هزار)رای آورده بود...
مطمئنا اگر یک بازیکن از تیم تراختور در این نظرسنجی گزینش می شد هواداران تراختوری و البته بازیکن تراختوری رتبه نخست را کسب می نمود که متاسفانه باز برنامه نود و شخص آقای فردوسی پور تقسیم آرا هواداران تراختور را به نفع طارمی بازیکن پیروزی کرد !!!
شهریار
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳، ۰۰:۵۷
یک عکس متفاوت از این فوتبال تکراری.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر