فهرست

پیش‌بازی آرسنال ـ گالاتاسرای: لشکری از مصدومان برای توپچی‌ها

آی اسپورت- مصدومیت آرون رمزی، میکل آرتتا و جک ویلشر آرسنال را که به دنبال جبران شکست 0-2 دیدار نخست برابر بروسیا دورتموند است، با کمبود بازیکن مواجه کرده است. ابو دیابی نیز پس از 18 ماه دوری از میادین هنوز به آمادگی کامل نرسیده و ونگر حتی عنوان کرده که ممکن است از کالوم چمبرز در خط میانی و در کنار متیو فلامینی استفاده کند، در حالی که توماس روسیچکی نیز برای این بازی آماده است.

 

اگرچه ونگر مطمئن است که چمبرز می‌تواند پستی در میانه‌ی میدان را به عهده بگیرد، اما کمبود بازیکن در خط دفاع ممکن است این بازیکن 19 ساله‌ی آرسنال را به پست متداول خود در خط دفاع بازگرداند. با وجود مشکلات موجود در خط دفاع و هافبک، فشار بیشتری روی خط حمله‌ی آرسنال خواهد بود تا گره از کار این تیم باز کند و الکسیس سانچس امیدوار است تا به تک‌گلی که در برابر یک تیم ترکیه‌ای دیگر ـ بشیکتاش، در دور پلی‌آف ـ زده اضافه کند.

 

در سوی دیگر گالاتاسرای با این انگیزه به لندن می‌رود تا به روند 9 بازی بدون پیروزی خود در برابر تیم‌های انگلیسی پایان بدهد. برد روز جمعه برابر سیواس‌اسپور در «سوپر لیگ» نخستین پیروزی آن‌ها در چهار بازی در رقابت‌های مختلف بوده، روندی که تساوی بدون گل برابر اندرلخت در بازی ابتدایی دور گروهی نیز جزو آن است. چزاره پراندلی سرمربی این تیم هنوز نفرات خود برای این مسابقه را اعلام نکرده است، اما امیدوار است بوراک ییلماز ستاره‌ی تیمش بتواند همچنان به فرم خوبش در خط حمله ادامه بدهد؛ او در شش مسابقه برای تیمش سه گل به ثمر رسانده است.

 

این دو تیم پیش از این تنها یک بار، و آن هم در فینال جام یوفا در فصل 2000-1999 در کپنهاگ به مصاف هم رفته‌اند، دیداری که پس از تساوی بدون گل در وقت‌های قانونی و اضافه با نتیجه 1-4 در ضربات پنالتی به سود گالاتاسرای خاتمه یافت.

     
آی اسپورت
2014-09-30 18:52:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر