فهرست

پیش‌بازی اتلتیکو مادرید ـ یوونتوس: مردان سیمئونه اندیشه‌ی جبران شکست بازی اول

آی اسپورت- یاران دیه‌گو سیمئونه فینال فصل گذشته را به رقیب همشهری خود رئال واگذار کردند و نخستین بازی خود در دور گروهی فصل جدید را نیز با شکست 2-3 برابر المپیاکوس قهرمان سوپرلیگ یونان پشت سر گذاشتند. قهرمان اسپانیا حالا باید در ورزشگاه ویسنته کالدرون پذیرای فاتح سری آ ایتالیا باشد و یک شکست دیگر می‌تواند امیدهای آن‌ها را برای راهیابی به دور حذفی کمتر بکند.

 

با این حال شکست اتلتی برابر المپیاکوس تنها باخت آن‌ها در بازی‌های رسمی این فصل بوده و آن‌ها پس از آن موفق شدند از 9 امتیاز ممکن در لالیگا 7 امتیاز دشت کنند. پای رائول خیمنس خرید جدید این تیم نیز در پیروزی 0-4 روز شنبه‌ی این تیم برابر سویا به گلزنی باز شده و او مشتاق است تا در لیگ قهرمانان نیز گلزنی کند. اما حضور گابی کاپیتان این تیم به دلیل مصدومیت زانو در بازی با سویا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، با این حال، سیمئونه پس از گذراندن آخرین بازی از دوران محرومیتش می‌تواند روی نیمکت تیمش بنشیند.

 

اما یووه در حالی به اسپانیا سفر می‌کند که در بازی ابتدایی خود یک پیروزی دشوار اما روحیه‌بخش 0-2 را در تورین در برابر مالمو به‌دست آورده است. دوران حضور ماسیمیلیانو آلگری در یووه به بهترین نحو آغاز شده و یووه همه‌ی شش بازی رسمی خود در این فصل را بدون پذیرش حتی یک گل با پیروزی پشت سر گذاشته است. با این وجود، ورزشگاه ویسنته کالدرون در سال‌های گذشته دژی تسخیرناپذیر بوده است؛ اتلتی دیدارهای اروپایی فصل گذشته‌ی خود در این ورزشگاه را با پنج پیروزی و یک تساوی به پایان برده و در 17 بازی از 19 بازی اروپایی اخیر خود در ورزشگاه خانگی پیروز میدان بوده است. سفر یووه به اتلتی روی کاغذ سخت‌ترین رویارویی آن‌ها در این فصل خواهد بود، با این حال چهار روز پس از آن باید در خانه به مصاف رم بروند.

 

آلگری در این بازی روبرتو پریرا هافبک تیمش را که در بازی با مالمو محروم بود در اختیار خواهد داشت، اما آندره‌آ پیرلو، آندره‌آ بارزالی و مارتین کاسرس به دلیل مصدومیت غایب خواهند بود.

     
آی اسپورت
2014-09-30 19:38:49
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر