فهرست

پیش‌بازی اندرلخت ـ بروسیا دورتموند: فینالیست 2013 به دنبال دومین پیروزی

اگرچه تیم یورگن کلوپ فهرستی طولانی از بازیکنانش را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت، اما بسنیک هاسی سرمربی اندرلخت به هیچ وجه تیم ناقص بروسیا دورتموند را در دومین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا دست کم نخواهد گرفت.

 

مارکو رویس، یاکوب بلاژیکوفسکی، نوری شاهین، اولیور کرش و هنریک مخیتاریان همگی در سفر دورتموندی‌ها به بلژیک غایب اند، در حالی که مصدومیت طولانی‌مدت ایلکای گوندوغان از ناحیه‌ی کمر احتمال حضور او در این بازی را پایین آورده و درباره‌ی سباستین کل نیز تردید زیادی وجود دارد. با این حال هاسی سرمربی تیم حریف اعلام کرده که علی‌رغم باخت 1-2 دورتموند به شالکه در اوایل هفته، همچنان نایب‌قهرمان سال 2013 لیگ قهرمانان را یک تهدید جدی برای تیمش می‌داند.

 

دغدغه‌ی جاری در اردوی اندرلخت نیز درباره‌ی آمادگی آنتونی فاندن بور است که پس از مصدومیتی که در جام جهانی برایش پیش آمد هنوز گام به میدان مسابقه نگذاشته است، در حالی که فابریس ان‌ساکالا نیز به دلیل مصدومیت از ناحیه‌ی زانو غایب است. مردان هاسی در نخستین دیدار خود در ترکیه برابر گالاتاسرای به تساوی 1-1 دست یافتند و در دفاع از عنوان قهرمانی خود در «پرولیگ» نیز شروع خوبی داشته‌اند؛ آن‌ها پس از نه مسابقه همچنان بدون شکست مانده‌اند و اختلافی چهار امتیازی را با خنت تیم دوم جدول ایجاد کرده‌اند.

 

در مقابل دورتموند اوضاع باثباتی در لیگ آلمان نداشته و سه بازی از شش بازی نخست خود را واگذار کرده است. آن‌ها در حال حاضر در رتبه‌ی نازل دوازدهم قرار گرفته‌اند و اختلافی هفت‌امتیازی با بایرن صدرنشین دارند.

     
آی اسپورت
2014-09-30 21:41:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر