فهرست

ایسکو : از حضور در رئال مادرید خوشحالم

آی اسپورت- ایسکو گفت که از بازی در تیم رئال مادرید راضی است و خوشحال است که می تواند با بازیکنی مثل خامس رودریگوئز هم بازی باشد. این هافبک تیم ملی اسپانیا تابستان گذشته با مبلغ 30 میلیون یورو از مالاگا به لوس بلانکوس پیوست و در ابتدا شروع خوبی در این تیم داشت. اما بعد از این که گرث بیل با یک مبلغ نجومی به رئال مادرید پیوست و هم چنین آنخل دی ماریا بازی های درخشانی از خود به نمایش گذاشت، حضور  در ترکیب اصلی رئال مادرید برای او مشکل شد. پیش از این گفته می شد که این بازیکن به منچستر یونایتد خواهد پیوست، اما این اتفاق نیفتاد. همچنین در تابستان گذشته صحبتهایی از پیوستن او به لیورپول و آرسنال هم بر سر زبانها افتاد. اما او اعتقاد دارد که حضور بازیکن جدید کلمبیایی رئال، خامس رودریگوئز نه تنها برای او مشکل ساز نیست، بلکه این دو می توانند در کنار هم در ترکیب رئال مادرید بدرخشند.

او در روز سه شنبه به خبرنگاران گفت:\" ما با هم رقابت می کنیم. او یک بازیکن با کیفیت است و من هیچ مشکلی با وی ندارم. خامس کمک زیادی به ما می کند. همه می دانیم که در این باشگاه رقابت برای حضور در ترکیب اصلی بسیار فشرده است. درست است که من تازه پارسال به این باشگاه پیوسته ام، اما کسی حالا به این موضوع توجهی نمی کند. من هم مثل همه بازیکنان دوست دارم بازی کنم. اما سعی می کنم هر وقت که سرمربی بخواهد، آماده باشم. من خیلی کم بازی می کنم و امیدوارم بتوانم زمان بیشتری را در زمین باشم. سال گذشته فوق العاده بود. جام های مهمی بردیم و من از حضور در رئال مادرید بسیار خوشحالم.\"

گفته شده بود که اگر ایسکو می خواهد زمان بیشتری را در ترکیب اصلی قرار بگیرد، باید توانایی های تهاجمی اش را افزایش دهد.

او در این باره توضیح داد:\" سرمربی از من خواست که بیشتر در کارهای دفاعی شرکت کنم و این همان کاری است که انجام می دهم. همه می دانند که من وقتی صاحب توپ هستم، بهتر بازی می کنم. اما حالا باید تلاش کنم تا بهتر دفاع کردن را بیاموزم.\"

گفته می شود که ایسکو در بازی چهارشنبه شب رئال مادرید در برابر لودوگورتس در بلغارستان، از ابتدا بازی خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2014-09-30 21:58:08
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر