فهرست

هوملس : دورتموند را برای گرفتن پول بیشتر ترک نخواهم کرد

آی اسپورت- مدافع بوروسیا دورتموند، مت هوملس گفت که علاقه ای به پولهای چندین میلیون یورویی خارج از آلمان ندارد. در خبرها این مدافع تیم ملی آلمان به چندین باشگاه بزرگ اروپایی از جمله منچستر یونایتد لینک شده بود. اما هوملس گفت که تمایل زیادی برای ترک دورتموند ندارد و از آن دست بازیکنانی نیست که برای پول به هر باشگاهی بروند.

او به مجله بین المللی بوندس لیگا گفت:\" خیلی خوب است که چنین باشگاههای بزرگی به شما علاقمندند، من از این مسئله لذت می برم. اما این موضوع روی من تاثیر زیادی نمی گذارد. ما در دورتموند پول کافی در می آوریم. همیشه تیم هایی خواهند بود که می توانند بیش از دورتموند پول بدهند. اما دورتموند در دورانی که من اینجا بوده ام، پیشرفت زیادی کرده است. من اعتقاد دارم که همین برای من کافی است. اگر زمانی تصمیم بگیرم که خارج از کشور به فوتبالم ادامه دهم، دلیل آن پول نخواهد بود. اما در حال حاضر حتی به آن فکر هم نمی کنم. ما اینجا کارهای زیادی برای انجام دادن داریم.\"

هوملس همچنین گفت که از بازیکنانی که در تمام مدت بازی شان در یک باشگاه می مانند، خوشش می آید.

او افزود:\" تعدادی بازیکن یک باشگاهی وجود دارند و خیلی از آنها بازیکنان بزرگی بوده اند. پائولو مالدینی در میلان یا استیون جرارد. من برای او بسیار خوشحالم که توانسته با لیورپول لیگ قهرمانان را ببرد. لیونل مسی همیشه برای بارسلونا بازی می کند. باستین شواین اشتایگر و توماس مولر هم شاید برای همیشه در بایرن بمانند.\"

هوملس که در جام جهانی مصدوم شده بود، به تازگی به میدان بازگشته است و انتظار می رود که در بازی چهارشنبه شب دورتموند در برابر اندرلخت به میدان برود.

     
آی اسپورت
2014-09-30 22:19:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر