فهرست

کیه‌لینی: می‌خواهم در یوونتوس به فوتبالم پایان بدهم

آی اسپورت- مدافع تیم ملی ایتالیا پس از آن‌که در سال 2005 از فیورنتینا به بیانکونری پیوست، خود را به عنوان یکی از قابل‌اعتمادترین و انعطاف‌پذیرترین مدافعان فوتبال تثبیت کرده است. کیه‌لینی 30 ساله حالا اذعان می‌کند که نمی‌تواند خود را در حال بازی برای تیم دیگری ببیند و دوست دارد تا در یوونتوس به دوران بازی خود پایان بدهد. «دوست دارم یوونتوس آخرین باشگاه من باشد و امیدوار ام تا در این‌جا به دوران بازی خودم پایان بدهم.»

 

کیه‌لینی همچنین فاش می‌کند که تحت هدایت ماسیمیلیانو آلگری ـ که در این تابستان جانشین آنتونیو کونته شد ـ از زندگی لذت می‌برد. کونته سه اسکودتوی پیاپی را برای بیانکونری به ارمغان آورده بود، اما یووه در این فصل هم تحت هدایت آلگری مربی سابق میلان هر شش مسابقه‌ی ابتدایی خود در رقابت‌های مختلف را با پیروزی پشت سر گذاشته است و برای دو دیدار حساس با اتلتیکو مادرید و رم در پنج روز آینده از اعتمادبه‌نفس بالایی برخوردار است.

 

«ما بلافاصله با آلگری به یک درک متقابل رسیدیم. همه‌ی ما می‌خواهیم سفری را که سه سال پیش آغاز کردیم، ادامه بدهیم و در پایان این فصل هم افتخاری کسب کنیم. ما هفته‌ی مهمی را پیش رو داریم و امیدواریم که همچنان خوب کار کنیم.»

     
آی اسپورت
2014-09-30 22:56:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر