فهرست

پاریس سن ژرمن 3 - بارسلونا 2 : شب رویایی پاریسی ها در غیاب زلاتان

آی اسپورت- بارسلونا در زمین پاریس سن ژرمن 2-3 شکست خورد تا صدر جدول گروه را به این تیم واگذار کند.

در شبی که هم مسی و هم نیمار برای بارسا گلزنی کردند، پاریس سن ژرمن 3 بار دروازه بارسا را باز کرد تا آنها را دست خالی راهی بارسلونا کند. گل دقیقه 54 ماتوئیدی که نتیجه را 1-3 بر یک کرد برای پیروزی پاریسی ها کافی بود. هر چند نیمار کمتر از دو دقیقه بعد گل دوم بارسا را به ثمر رساند، اما بازی با همان نتیجه به پایان رسید تا بارسا صدر را به پاریس سن ژرمن واگذار کند. هر چند قهرمان فرانسه ستاره خود زلاتان ابراهیموویچ و همچنین ازکوئل لاوتزی و تیاگو سیلوا را در اختیار نداشت، اما همه فشار بارسلونا را تحمل کرد تا بتواند در لیگ قهرمانان امسال بدون شکست بماند و به صدرنشینی در این گروه امیدوار شود.

داوید لوئیز مدافع تیم میزبان که تازه این فصل او را از چلسی به خدمت گرفته اند، در دقیقه 10 خودش را به محوطه جریمه بارسلونا رساند و اولین گل این دیدار را به ثمر رساند. اما کمتر از دو دقیقه بعد لیونل مسی گل لوئیز را بی اثر کرد. این گل، پانصدمین گل بارسلونا در لیگ قهرمانان بود.

اما در دقیقه 26 کرنری برای پاریس سن ژرمن به دست آمد. این کرنر به تیر دوم ارسال شد و خروج بسیار بد ترش تگن مارکو وراتی را در موقعیتی ساده قرار داد. او با یک ضربه سر توپ را به تور دروازه بارسا دوخت تا حساب کار 1-2 شود. بعد از این گل بارسا تلاش زیادی برای جبران کرد، اما نتوانست از فرصت هایش استفاده کند تا نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.

اما فقط 9 دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که مشکلات بارسا دو برابر شد. ماتوئیدی گل سوم پاریس سن ژرمن را به ثمر رساند تا حاشیه امنی برای تیمش بسازد. حاشیه امنی که این بار هم در کمتر از دو دقیقه از بین رفت. نیمار در دقیقه 56 با یک بغل پا حساب کار را سه بر دو کرد تا امیدهای تیم میهمان دوباره زنده شود.

در دقیقه 69 لوئیس انریکه، ژاوی را به جای راکیتیچ به میدان آورد. ژاوی 143 مین حضورش در لیگ قهرمانان را تجربه کرد تا در این زمینه رکورد دار شود. اینیستا نیز صدمین تجربه خود را پشت سر می گذاشت.

بارسا در دقایق پایانی مالکیت را در اختیار داشت و موقعیت های خوبی را نیز خلق کرد که بازیکنانی مثل مونیر و اینیستا آنها را از دست دادند. اما نکته جالب این بود که اگر این بازی شش گله می شد، شانس پاریس سن ژرمن با ضد حملاتش برای زدن گل ششم بسیار بیشتر بود. آنها بارها و بارها با مدافعان بارسلونا در موقعیت 3 به 3 و حتی 3 به 2 قرار گرفتند. اما نتوانستند از هیچ کدام از فرصتهایشان استفاده کنند تا بازی با همین نتیجه 2-3 تمام شود.

  ۴  
آی اسپورت
2014-10-01 01:08:05
نظر دهید

۴ نظر
بارسایی
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۰۰:۳۶
بارسا یه دونست
پیام مادریدیستا
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۰۲:۱۴
اگر زلاتان و لاوتزی و سیلوا بودن که باز حماسه 7 تایی بارسا تکرار میشد که
pouria بارسلونا
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۰:۱۸
متاسفانه نقطه قوت سال های اخیر بارسلونا ( دنی آلوس ، آلبا و بوسکتس ) تبدیل شدن به بزرگترین نقطه ضعف بارسلونا !! هر سه گل رو بارسا روی اشتباهات فاحش دنی آلوز و آلبا خورد ( یک دقیقه قبل از زدن گل ) . بوسکتس و پدرو هم که کاملا محو بودن تو جریان بازی و بود و نبودشون هیچ فرقی نمی کرد !!!
مروت
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۴:۲۶
حال کردم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر