فهرست
طلسم عجیب یونایتد و سولسشر پابرجا ماند
طلسم عجیب یونایتد و سولسشر پابرجا ماند

طلسم عجیب یونایتد و سولسشر پابرجا ماند

آی اسپورت - با توجه به اینکه منچستریونایتد در هفته های اخیر در لیگ برتر نتایج درخشانی گرفته و حتی در آستانه صدرنشینی نیز قرار گرفته بود، به نظر می رسید این تیم از بخت فراوانی برای رسیدن به فینال جام اتحادیه و غلبه بر منچسترسیتی برخوردار باشد. اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و منچستریونایتد با قبول شکست 0-2 برابر رقیب همشهری یک بار دیگر در مرحله نیمه نهایی شکست خورد.

منچستریونایتد در روزهای حضور اوله گونار سولسشر روی نیمکت خود چهار بار به مرحله نیمه نهایی رقابت های مختلف رسیده و هر چهار بار مغلوب شده است. شیاطین سرخ در این دوره دو بار در جام اتحادیه، یک بار در جام حذفی و یک مرتبه نیز در لیگ اروپا با شکست در این مرحله با تورنمنت های مذکور وداع کرده اند.

جالب اینجاست یونایتد در چهار بازی آخری که به نیمه نهایی جام اتحادیه راه یافته سه مرتبه مغلوب شده است. این در حالیست که پیش از این مقطع، یونایتد از 9 نیمه نهایی قبلی در این تورنمنت هشت بار موفق به راهیابی به دیدار پایانی شده بود. منچستریونایتد در دو سال اخیر و علیرغم سرمایه گذاری قابل قبول هنوز با سولسشر موفق به فتح جام نشده و باید دید مدیران این باشگاه تا چه مقطعی به این سرمربی جوان و نروژی فرصت خواهند داد.

     
آی اسپورت
2021-01-07 13:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر