فهرست
ماجرای وداع ترکی: پای داور مشهور در میان است
ماجرای وداع ترکی: پای داور مشهور در میان است

ماجرای وداع ترکی: پای داور مشهور در میان است

آی اسپورت- یکی دو ماه قبل بود که محسن ترکی در تست داوران الیت آسیا در مالزی شرکت کرد اما نتوانست نمره قبولی بگیرد. ترکی که آن زمان با تاخیر در پرواز مواجه شد و با خستگی در تست یویو شرکت کرد موفق نشد از این تست به سلامت عبور کند و به همین دلیل در لیست داوران بین المللی باقی نماند.

پس از عدم موفقیت ترکی در تست یویو، داورانی که در مالزی حضور داشتند تصمیمی جمعی گرفتند. آنها با هماهنگی فدراسیون فوتبال و کمیته داوران، تصمیم گرفتند مردود شدن ترکی را رسانه ای نکنند تا شان این داور حفظ شود.

یکی از داوران مشهور که در سطح بین المللی نیز بازی های بزرگی را قضاوت کرده، خبر مردود شدن ترکی را در اختیار برخی رسانه ها قرار داده و از مسئولان کمیته داوران نیز انتقاد کرده که چرا این خبر را رسانه ای نکرده اند.

ترکی هم به همین دلیل تصمیم به خداحافظی از داوری گرفته و به نزدیکانش گفته که به خاطر آن داور دیگر قضاوت نخواهد کرد. نکته جالب اینکه ترکی در تست داوری در جزیره کیش که همین هفته قبل برگزار شد توانست نمره قبولی بگیرد. او با همین موفقیت می توانست همچنان در لیگ سوت بزند اما تصمیم گرفت از قضاوت و داوری کنار برود.

 

۱ ۴  
آی اسپورت
2017-01-04 18:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
یوسف
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۰۸
دو تا گرگ افتادن به جون هم!
۱
sammmmmmmmm
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۱۸
هیچ یک به پای اون فغانی کثیف نمی رسن چطور خواهد توانست از زیر ظلمی که جلوی دیدگانه صد هزار نفر تو بازی نفت تراکتور کرد بیرون بیاد .... خیانت و دزدی که هیچ گاه لاقل از تاریخ فوتباله این کشور پاک نخواهد شد
۳ ۱
سپاهان
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۵۷
لابد تو اون بازی باید ففانی برا سوراختور گل میزد پاشو بابا برو یه جام دیگه بیار که حداقل بگی ما میتونستیم نذاشتن
۲
آرش
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۱۷
این شکل خبر دهی هیچ ارزش خبری نداره وقتی اسم طرف رو نمی گید از این خبر باید چی دستگیرمون بشه خودتون بخونیدش می فهمید سروتهه. اگر نمی تونی خبر کامل بدی یا لااقل یه هینتی بدی که بفهمیم جریان چیه بهتره خبرو کار نکنی
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر