فهرست

پیگرینی: منچسترسیتی همیشگی نبودیم

آی اسپورت- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی، پس از تساوی تیمش مقابل رم، عملکرد شاگردانش را مورد انتقاد قرار داد.

سیتی که در دیدار اول مرحله گروهی چمپیونزلیگ مقابل بایرن 1-0 شکست خورده بود، شب گذشته مقابل رم با نتیجه 1-1 متوقف شد تا کارش برای صعود به مرحله بعد دشوار شود. آنها در 4 دیدار بعدی، باید دو بار با زسکامسکو، با رم در المپیکو و با بایرن در اتحاد روبرو شوند.

پیگرینی به خبرنگاران گفت:\" فکر می کنم کسب یک امتیاز، از دیدار خانگی، اصلا خوب نیست اما باید در نظر بگیرید که ما مقابل یک تیم قوی که روزهای خوبی را سپری می کند، قرار گرفتیم. وقتی تیم حریف به گل می رسد، اشتباه یک یا دو بازیکن مطرح نیست. توتی فضای زیادی برای حرکت داشت. شاید حرکت بازیکنان درست نبود اما امروز ما آنطوری که همیشه برای گلزنی عمل می کردیم، بازی نکردیم.

در 20 دقیقه پایانی، بیشتر شبیه تیمی بودیم که هر هفته می بینیم. ما باید برای 12 امتیاز باقی مانده بجنگیم و بعد ببینیم که سرنوشت صعود چگونه خواهد بود. صعودمان به شیوه بازی مان در دیدارهای بعدی بستگی دارد. یک امتیاز از دو بازی، شرایط را دشوار می کند اما تنها سه امتیاز با رم فاصله داریم. امیدوارم در دیدار بعدی مقابل زسکا، به پیروزی برسیم و بعد منتظر نتیجه دیدار بایرن و رم باشیم. امروز، روز ما نبود.\"

     
آی اسپورت
2014-10-01 12:09:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر