فهرست
درخشان: ابزارمان با سپاهان یکی نیست/ پیروزی برابر سپاهان سخت است!
درخشان: ابزارمان با سپاهان یکی نیست/ پیروزی برابر سپاهان سخت است!

درخشان: ابزارمان با سپاهان یکی نیست/ پیروزی برابر سپاهان سخت است!

آی اسپورت- حمید درخشان در آستانه مهم ترین آزمون خود روی نیمکت پرسپولیس است. انصافا سه بازی گذشته سرخپوشان آن قدر سنگین نبود که بتوانیم با توجه به آن، عملکرد درخشان را بسنجیم اما حالا بهترین موقعیت به وجود آمده تا درخشان خودش را روی نیمکت پرسپولیس به عنوان سرمربی ثابت کند. مصاحبه با درخشان را به نقل از خبر آنلاین بخوانید:اوضاع تیم چطور است؟


 اوضاع و احوال تیم بسیار خوب است. من می خواهم از این فرصت استفاده کنم و از بازیکنانم تشکر کنم. آنها شجاعانه تیم را همراهی کردند و خودشان به تیم، آرامش دادند. اگر ما در سه بازی موفق به کسب 7 امتیاز شدیم، فقط به خاطر حرفه ای گری بازیکنان و البته حمایت هواداران بود. 


از عملکرد خودتان راضی هستید؟!
 

 البته این منطقی نیست که بگوییم عملکرد یک مربی با 3 یا 4 بازی مشخص می شود. عیارمان باید حداقل یک نیم فصل باشد. باید به یک مربی به اندازه کافی زمان بدهیم تا تفکراتش را به طور کامل به تیم القا کند. باید در فوتبال ما این تفکر جا بیفتد که مربی برای کسب نتیجه، زمان و ابزار می خواهد.


یعنی عملکرد با چند بازی مشخص نمی شود؟

 این طور که نمی شود در مورد یک مربی قضاوت کرد. ما در مورد فوتبال حرف می زنیم. همه چیز به لحظه بستگی دارد. شاید در یک لحظه، تیم شما به گل برسد و در یک لحظه گل بخورید اما ما زمان می خواهیم تا خودمان را پیدا کنیم و آن پرسپولیسی شویم که مردم انتظار دارند. اگر قرار است به پرسپولیس دهه 60 و 70 برسیم، نیاز به صبر و حوصله داریم. 


بازی سختی در اصفهان دارید...

 فقط برای کسب پیروزی به اصفهان سفر می کنیم و ان شالله که بتوانیم حریف را با ارائه یک بازی خوب و تماشاگرپسند مغلوب کنیم ولی این را بدانید که ابزار ما با باشگاه سپاهان یکی نیست. آنها بازیکنان بیشتری دارند در حالی که نیاز اصلی پرسپولیس، تقویت بازیکن است. همچنین در این دیدار میزبان هستند و از آرامش بیشتری بهره می برند. شما ببینید تقریبا در عرض یک هفته، در کادرفنی پرسپولیس و سپاهان تغییراتی ایجاد شد اما پرسپولیس چگونه به حاشیه رفت و چه حواشی برایش به وجود آمد در حالی که سپاهانی ها به خوبی با این مساله کنار آمدند و حاشیه های شان بسیار کم بود. ما از این دیدار برد می خواهیم ولی نباید فشاری روی بازیکنانم باشد. به هر حال سپاهان تیم کوچکی نیست و همین مساله، کسب پیروزی مقابل آنها را سخت می کند با این حال تمام تلاش مان را می کنیم تا حتما با دست پر به تهران برگردیم.

  ۲  
آی اسپورت
2014-10-01 12:56:08
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۵:۲۸
ممد نوری که داری یه دایو دیگه بزنه یه پنالتی یه چیزدیگه آب مسموم و کارت به کارت هم قدیمی شده یه داستان دیگه جورکنین بعدباخت مثلا بگید سپاهانی ها از قصدهوای اصفهان آلوده کردن
-
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۶
بخش ارسال نظرات جز دکورسایت می باشد؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر