فهرست
قلعه نویی: بعضی کارشناسان انتقاد می کنند که عکس شان روی جلد روزنامه برود!/ برنامه نود باعث محرومیت آندو شد/ بازی ایران و آرژانتین را قطع کردند تا خودشان گزارش کنند
قلعه نویی: بعضی کارشناسان انتقاد می کنند که عکس شان روی جلد روزنامه برود!/ برنامه نود باعث محرومیت آندو شد/ بازی ایران و آرژانتین را قطع کردند تا خودشان گزارش کنند

قلعه نویی: بعضی کارشناسان انتقاد می کنند که عکس شان روی جلد روزنامه برود!/ برنامه نود باعث محرومیت آندو شد/ بازی ایران و آرژانتین را قطع کردند تا خودشان گزارش کنند

آی اسپورت- امیر قلعه‌نویی در کنفرانس مطبوعاتی‌ اش قبل از دیدار مقابل ملوان گفت: از دلاورمردان و بانوان بزرگ ایران زمین به خاطر نتایج خوب در بازی‌های آسیایی تشکر می‌کنم و به خانواده محمد قاضی هم به خاطر درگذشت یکی از بستگانش تسلیت می‌گویم.


شرایط روحی خوب 

تیمی که سه هفته نتیجه نمی‌گیرد مشکلاتی دارد. خوشحالم که تیم و بازیکنان استقلال از نظر روحی شرایط خوبی دارند. به هر حال وقتی در سه بازی نتیجه نگرفتیم مشکلاتی هست اما در این میان برخی بیکار نشسته‌اند و مشکلات ما را چند برابر کردند. خوشحالم که وقتی سه بازی تیم را آنالیز می‌کنم می‌بینم که تیم عملکرد بدی نداشته است البته اگر عده‌ای از دوستان بگذارند.آنهایی که دائم مثل فیلم هندی‌ها در مطبوعات برخی صحبت‌ها را مطرح می‌کنند. چرا تیمی که در رده دوم جدول است برایش تا این اندازه حاشیه‌سازی می‌شود. برخی فقط می‌خواهند صحبت کنند و به دنبال منتشر شدن عکس و مصاحبه‌شان در مطبوعات هستند و به اینکه استقلال نتیجه بگیرد کاری ندارند و این مسئله را در نظر نمی‌گیرند.


دیدار با ملوان 

ملوان تیم بسیار خوبی است و از کادر فنی خوبی هم برخوردار است. ما بازی بسیار سختی داریم و امیدوارم بازیکنان مان به شرایط ایده‌آل برسند.


سرنوشت عمران زاده

 او در تمرینات ما حاضر است و انشالله از بازی با پدیده در تیم ما حضور خواهد داشت.


بازی نکردن قلعه نویی در دسته سوم

 آنهایی که می‌گویند من در دسته سوم بازی نکرده‌ام همان‌هایی هستند که درباره‌اش صحبت کردم. آنها دوست دارند عکسی از آنها در مطبوعات چاپ شود و تاریخ نشان می‌دهد ما در آن تیم بودیم یا نه. کاپیتان آن تیم مشخص بود و یادم می‌آید که ما به فینال لیگ هم با آن تیم رسیدیم و یک بر صفر به سایپا باختیم. هرچند در آن مسابقه من حضور نداشتم. در هر صورت یکسری از دوستان و یکسری از دشمنان می‌خواهند 4 تا عکس از آنها در رسانه‌ها چاپ شود.


صحبت از قهرمانی بعد از سه شکست

 فوتبال با آدم‌ها حرف می‌زند. من یکبار این حرف را بعد از دیدار با صبا هم زدم. تیمی که در یک تورنمنت 30 بازی انجام می‌دهد می‌تواند کیفیت فوتبالش را بالا ببرد. من بعد از بازی با ذوب‌آهن به این نتیجه رسیدم که تیمم با کیفیت بازی می‌کند و زودتر می‌توانیم به هدف‌مان برسیم.


بعضی کارشناس بعد از نتیجه هستند

 اینکه دیگران در موردم چه صحبتی می‌کنند برایم مهم نیست در ایران چند گروه کارشناس داریم که یکسری از آنها کارشناس بعد از نتایج هستند. اگر شهباززاده آن توپ را تبدیل به گل می‌کرد الان مدل سوال‌ها هم فرق داشت. تیم ما هم باید هدف خودش را دنبال کند. یکسری از خبرنگاران هم بعضی آدم‌ها را دوست دارند و مدام از این آدم‌ها مصاحبه می‌گیرند. یک روز آقای رئیسی حرفی در مورد اینها زد که من نمی‌توانم در اینجا آن حرف را بگویم ولی ما باید دنبال کار خودمان باشیم. همه امیر قلعه‌نویی را می‌شناسند چون یکی از شاخصه‌های من احترام به پیشکسوتان است اما پیشکسوت داریم تا پیشکسوت. آدم‌هایی که در مورد من صحبت می‌کنند را ببینید و عقبه آنها را جست‌وجو کنید. این استقلال متعلق به مردم است و شما مطمئن باشید بهتر از سال‌های گذشته نتیجه می‌گیرد. به جز آن کارشناسانی که گفتم یکسری آدم‌ها هم هستند که چون قدرت استقلال را می‌بینند این بازی‌ها را راه انداختند. آنها در جلساتشان می‌خواهند ما را از هدفمان دور کنند ولی تا روز آخر مبارزه می‌کنیم و آخر فصل انشالله هواداران را خوشحال خواهیم کرد.محرومیت آندو

 همه می‌دانند که من حقیقت را می‌گویم. او اصلا عمدی نداشت ولی یکسری از کارشناسان در آن برنامه حضور پیدا می‌کنند که اظهاراتشان از قبل مشخص است. تیموریان در آن صحنه نمی توانست پایش را روی هوا نگه دارد. در این بین بازیکن ذوب‌آهن آمد و پای آن دو به او برخورد کرد. در این صحنه عمدی در کار نبود ولی آن کارشناسان آن چیزی را که باید در برنامه بگویند را می‌گویند. برایم جالب است چطور برنامه نود مشت گلر ذوب‌آهن را به سر محمد قاضی نشان نداد. من معتقدم جهانبازی باید خطای روی فخرالدینی را پنالتی می‌گرفت و حتی در خصوص هند خسرو حیدری هم هنوز توضیحات خنده‌دار است. در هر صورت من نمی‌خواهم در مورد داوری صحبت کنم و به تصمیم کمیته انضباطی هم احترام می‌گذاریم.

 برنامه نود هرچه خودش بخواهد همان اتفاق را دنبال می‌کند. نظرسنجی‌های آنها را ببینید همان‌طوری عمل می‌شود که خودشان می‌خواهند. امیدوارم کارشناسانی که می‌آیند به گذشته خود وفادار باشند و اینکه آنچه آن آقا می‌خواهد بگوید را انجام ندهند. شما گزارش بازی ایران و آرژانتین را از برزیل دیدید که چطور قطع کردند و خودشان گزارش کردند. این حرف‌ها هم به همان شکل است.

به غیر از آندو و حنیف محروم دیگری دارید؟!

 مگویان را هم به دلیل مصدومیت نداریم. خداوکیلی باز هم باید تاکید کنم حق آندرانیک تیموریان محرومیت نبود و این برنامه باعث شد که او یک جلسه محروم شود اگر بازیکنی ضربه می‌زد حتما این مسئله را به او گوشزد می‌کردم. خودم مخالف چنین رفتارهایی هستم. کما اینکه در رختکن به صادقی حرفی زدم.

  ۸  
آی اسپورت
2014-10-01 14:49:20
نظر دهید

۸ نظر
arash
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۱
جدیدا به جفنگ گویی افتادی مستر !
-
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۳۷
مردک ......، بگو چرا نکونام و مجیدی و ... از این تیم رفتند ،
صدای گزارشگر رو قطع کردند چون دوستانت در تلویزیون نمیتوانستند 15 ثانیه اختلاف صدا و تصویر مزدک میرزایی رو با هم مچ کنند ، حالا تو چرا سوختی

جناب قلعه جریان چیه تو هر وقت دولت عوض میشه از رئیس جمهورش اون دولت تعریف میکنی مثل یک بوقلمون رنگ عوض میکنی
مشروح
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۱
اگه فرض کنیم 90 باعث محرومیت یک جلسه ای آندو شد باعث محرومیت 12 جلسه ای پیام صادقیان هم شد.
گتاب سیتی وچون
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۹:۰۴
لعنت به ادم دروغگو تو که گفتی نود نمیبینی...............
مهدی
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۹:۴۴
مغز قلعه نویی از توهم توطئه پر شده!
گتاب سیتی وچون
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۲۰:۰۶
چرا چاپ نمیکنی
سینا
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۲۰:۵۵
چرا چرت و پرت میگه؟
صدای مزدک کیفیت نداشت تازه با تصاویر هم همزمان نبود. اون تعویض معروف شد به بهترین تعویض تیم ملی.
ارشیا
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۲۱:۲۳
کونت هنوز بخاطر بازی آرپزانتین میسوزه ، پفیوز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر