فهرست
مربی ملوان: مازیار قصد خداحافظی ندارد/ شرایط ملوان خوب نیست
مربی ملوان: مازیار قصد خداحافظی ندارد/ شرایط ملوان خوب نیست

مربی ملوان: مازیار قصد خداحافظی ندارد/ شرایط ملوان خوب نیست

آی اسپورت- سرمربی تیم ملوان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با استقلال حاضر نشد و محمد غدیربحری، دستیارش را به جمع خبرنگاران فرستاد تا او پاسخگوی اصحاب رسانه باشد:

3 امتیاز می‌خواهیم

استقلال 3 بازی را باخته و ما هم دوران خوبی را پشت سر نمی‌گذاریم. هر دو تیم برای برد می‌آیند. ما به فکر مساوی و بسته بازی کردن نیستیم. مطمئن باشید مثل بازی پیکان می‌خواهیم بازی خوبی ارائه دهیم و اگر توانستیم 3 امتیاز را بگیریم.

تیم روزهای سخت هستیم

یک امتیاز هیچ کدام از تیم‌ها را راضی نخواهد کرد. با احترام به آقای قلعه‌نویی می‌آییم که با همه وجود بازی کنیم و 3 امتیاز را بگیریم. ملوان تیم روزهای سخت هست و حرف‌هایی برای گفتن دارد.

بازیکنان زیادی از دست دادیم

من در دوران بازی‌ام 3 جام با ملوان گرفتم که یکی از آن‌ها مقابل استقلال بود که خودم هم به عابدزاده پنالتی زدم اما همه مسائل دست به دست هم داد تا ملوان به این روز گرفتار شود. عده‌ای از بازیکنان را از دست دادیم و تیم‌مان جوان شده است. 4-5 بازیکن امسال با ما نبودند.

زارع از هواداران عذرخواهی کرد

مشکل مازیار زارع حل شد. یک لحظه احساسات بر او غلبه کرد. این بازیکن از تماشاگران عذرخواهی کردو برگشت. زارع قصد خداحافظی ندارد چون این موضوع برای او زود است.

مهرداد برگشت

اولادی اول هفته تهران بود و تمرین می‌کرد و با آمادگی در تمرین ما در تمرین ما حضور یافت. او دستش بریده شده و تاندون دستش را عمل کرد و و این هفته می‌تواند به تیم کمک کند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-01 15:33:31
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۲۱
سیکتیر بابا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر