فهرست

کمپانی: سیتی دیگر حق اشتباه کردن در لیگ قهرمانان را ندارد

آی اسپورت- ضربه‌ی چیپ فرانچسکو توتی، پنالتی دقیقه‌ی سوم سرخیو آگوئرو را خنثی کرد تا تیم ایتالیایی با نتیجه‌ی 1-1 ورزشگاه اتحاد را ترک کند و قهرمان لیگ برتر انگلیس از شش امتیاز ممکن تنها یک امتیاز به‌دست آورده باشد. سیتی در دو دور از سه دوره‌ی قبل، در مرحله‌ی گروهی از این رقابت‌ها کنار رفته و ونسان کمپانی کاپیتان بلژیکی این تیم اعتقاد دارد تیمش باید در ادامه بدون اشتباه باشد و حالا برای صعود، نیازمند شکست دادن رم و بایرن مونیخ در بازی‌های باقیمانده است.

 

او می‌گوید: «هر چیزی می‌تواند اتفاق بیافتد. رم دو بازی با بایرن دارد، یکی از دو تیم بالاخره امتیاز از دست خواهد داد و این امر به ما شانس کسب امتیاز می‌دهد. شاید بشود به بازی برگشت با رم و بایرن هم نگاه کرد، و واقعاً امیدوار ایم که بتوانیم شش امتیاز به‌دست بیاوریم. پیروزی در آن بازی‌ها برای ما الزامی است. ما حتی شانس اول شدن در گروه را هم با آن پیروزی‌ها داریم. فکر نمی‌کنم واقعاً بشود رتبه‌ی دوم را هدف قرار داد، اما اگر وارد رقابت برای صعود به دور بعد بشویم، به رتبه‌ی اول گروه نیز خیلی نزدیک خواهیم بود.»

 

«فصل قبل ما 15 امتیاز از 18 امتیاز را به‌دست آوردیم. از قضا ما در گروه‌های واقعاً دشواری می‌افتیم. این خیلی سخت است ـ چیزی دشوارتر و خاص‌تر از لیگ قهرمانان وجود ندارد. بازی در برابر رم عملاً بسیار شبیه به بازی در برابر پنج‌ـ‌شش تیم بالایی لیگ برتر است. می‌توانید انتظار داشته باشید که آن‌ها در همه‌ی لحظات بازی خوب کار کنند.»

     
آی اسپورت
2014-10-01 16:10:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر