فهرست
طارمی: از لیگ هلند پیشنهاد دارم! / کارهایم با ماهینی هماهنگ است
طارمی: از لیگ هلند پیشنهاد دارم! / کارهایم با ماهینی هماهنگ است

طارمی: از لیگ هلند پیشنهاد دارم! / کارهایم با ماهینی هماهنگ است

آی اسپورت- مهاجم جوان پرسپولیسی‌ها در این فصل جایگاه خوبی در تیمش پیدا کرده است و نمایش قابل قبولی از خود ارائه می‌کند. مهدی طارمی که تاکنون دو گل و سه پاس گل داده است حالا صحبت از پیشنهادهای اروپایی می‌کند.

ظاهرا از هلند پیشنهاد داری؟

صحبت‌هایی در این باره با وکیل من انجام شده و خودم هم در جریان این موضوع قرار گرفتم اما همه تمرکزم روی پرسپولیس است و الان که تیم کم‌کم رو به رشد می‌رود همه تمرکزمان را بر روی تیم گذاشته‌ایم تا بتوانیم در جدول بالاتر برویم. می‌خواهیم در پایان نیم فصل اول جزو سه تیم بالای جدول باشیم و در پایان لیگ هم صدر جدول را در اختیار بگیریم و به همین دلیل همه تمرکزم را بر روی پرسپولیس گذاشته‌ام.

از نظر روحی توانایی حضور در لیگ‌های  اروپایی را داری؟

بازی کردن در تیم‌های بزرگ همیشه سخت است و حتی زمانی که می‌خواستم به پرسپولیس هم بیایم این مسائل برایم وجود داشت چرا که من بازیکنی بودم که از لیگ یک به پرسپولیس آمدم و فکر خیلی از مسائل را می‌کردم. البته عده‌ای به من می‌گفتند نمی‌توانی در پرسپولیس موفق باشی اما من به خودم و توانایی‌هایم اعتماد داشتم و خوشبختانه دایی و سپس درخشان به من بازی دادند و امیدوارم در ادامه هم بتوانم به روند رو به رشدم ادامه دهم اما درباره پیشنهاد اروپایی باید بگویم اگر شرایط به‌گونه‌ای باشد که بتوانم بروم حتما این کار را خواهم کرد چرا که بازی در اروپا باعث پیشرفت می‌شود و می‌دانم آن‌جا هم می‌توانم موفق باشم.

حسین ماهینی دوستی صمیمی با تو دارد؛ درمورد کارت معافیت او بگو؟

برای حسین دعا می‌کنم که هر چه زودتر مشکلش حل شود چرا که او برادر بزرگتر من است و هر کاری که می‌خواهم انجام دهم با حسین هماهنگ می‌کنم و امیدوارم مشکلش حل شود تا بتواند در ادامه لیگ برای پرسپولیس بازی کند.

بازی این هفته با سپاهان؟

قاعدتا بازی با سپاهان در اصفهان سخت است اما ما تمرینات خوبی کردیم و فکر می‌کنم پیروزی در اصفهان مقابل سپاهان دور از دسترس نیست. من اطمینان دارم که با امتیاز از اصفهان برمی‌گردیم. چرا که می‌خواهیم طلسم نبردن پرسپولیس در اصفهان مقابل سپاهان را بشکنیم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-01 16:11:08
نظر دهید
۱ نظر
مهرداد
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۱۹
چرا علامت تعجب گذاشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟قبل از این که خودش این و بگه روزنامه خبرورزشی نوشته برو بخون.2تا گل زده 36تا پاس گل داده .بازیکن ه تاثیر گذاری هست .چرا الکی میخوای با افکار عمومی بازی کنیدو بهتره جای این کارا از جوانان همایت کنید.بازیکنی که با 150میلیون داره بازی میکه و تاثیر گذار بوده خراب کردنش هنر نیس.
برید افتخار کنید که پرسپولیس با بازیکنان جوانش خوب کار میکنه.و شماهای که حمایت نمیکنید حداقل به خاطر بالابردن دیدن از سایت خود بازیکن رو خراب نکنید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر