فهرست
استیلی: نوسان داریم چون تیم دیر بسته شده!
استیلی: نوسان داریم چون تیم دیر بسته شده!

استیلی: نوسان داریم چون تیم دیر بسته شده!

آی اسپورت- حمید استیلی در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال خوزستان اظهار کرد: این بازی برای ما و حریف‌مان بسیار حساس است. استقلال خوزستان تیم خیلی خوبی است که ویسی، سرمربی آن است و تیمش به خوبی فوتبال بازی می‌کند.

وی بیان کرد: در بازی فردا مانند دیدارهای گذشته‌مان به دنبال فوتبال پاک و سالم هستیم و امیدوارم بتوانیم امتیازهای لازم را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس در هفته گذشته نیز بازی خوبی را ارائه داد و در کل تیم‌های ویسی تیم‌های خوبی هستند.

وی خاطرنشان کرد: تیم ما هفته به هفته شرایطش بهتر می‌شود و مشکلی که داریم در خط دفاع است که به علت آسیب چند بازیکن‌مان در این خط موفق نبوده‌ایم و ان‌شاءالله فردا بازی خوبی را ارائه دهیم.

استیلی درخصوص تعطیلی دو هفته‌ای لیگ بیان کرد: لیگ دو هفته تعطیل است که می‌توانیم روی نقاط ضعف‌مان کار و خودمان را برای بازی‌های آینده‌مان آماده کنیم.

وی گفت: ما کمی نوسان داشته‌ایم که این هم به دلیل این است که تیم‌مان دیر بسته شد و آسیب‌دیدگی چند بازیکن خط دفاعمان نیز مزید بر علت شد تا در چند دیدار خوب باشیم و در چند دیدار هم بد نتیجه بگیریم. تیم ما دارای بازیکنان جوان و باانگیزه و باتجربه است که لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند.

     
آی اسپورت
2014-10-01 16:17:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر