فهرست
نوروزی: از سپاهان امتیاز می‌گیریم/ نمی‌دانم منظور منتقدان از عیار درخشان چیست
نوروزی: از سپاهان امتیاز می‌گیریم/ نمی‌دانم منظور منتقدان از عیار درخشان چیست

نوروزی: از سپاهان امتیاز می‌گیریم/ نمی‌دانم منظور منتقدان از عیار درخشان چیست

آی اسپورت- با آمدن حمید درخشان، هادی نوروزی هم احیا شد. مهاجم قرمزها فصل را با بازی 47دقیقه‌ای مقابل نفت تهران آغاز کرد ولی پس از آن در ترکیب علی دایی جایی نداشت. با ورود سرمربی جدید پرسپولیس او نیز به تیم بازگشت. نوروزی مقابل نفت مسجد سلیمان تعویض شد و خیلی سریع گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند و بعد از آن در دو دیدار اخیر به طور کامل برای پرسپولیس بازی کرده است. مصاحبه این بازیکن با فارس را در زیر می‌خوانید:

بازی با سپاهان؟

سپاهان تیم خوبی است و بازی کردن با این تیم در اصفهان همیشه سخت است. این بازی برای ما و هواداران همیشه سخت و حساس بوده اما با این هدف به اصفهان می‌رویم که دست پُر به تهران برگردیم.

پرسپولیس در سه بازی گذشته 7 امتیاز از 9 امتیاز ممکن را گرفته است...

ما برای امتیاز گرفتن به اصفهان می‌رویم و دیدید که از سه بازی 7 امتیاز گرفتیم و با روحیه بسیار خوبی مقابل سپاهان بازی خواهیم کرد و امیدوارم با همین شرایط خوب مقابل سپاهان هم بازی خوبی انجام دهیم.

وضعیت تیم قبل از بازی با سپاهان چطور است؟

تمرینات خوبی انجام دادیم و از نظر بدنی و روحی در شرایط خوبی هستیم که امیدوارم این شرایط تا بازی با سپاهان ادامه داشته باشد.

حرف منتقدان درخشان است که می‌گویند عیار واقعی او در بازی روز جمعه مشخص خواهد شد؟

بازی‌های قبلی ما هم بازی‌های مشکلی بود و کسی هم نمی‌تواند بگوید که ما بازی‌های راحتی انجام دادیم چراکه در لیگ همه بازی‌ها سخت است اما به هر حال بازی در اصفهان مقابل سپاهان کار واقعا مشکلی است اما نمی‌دانم منظور منتقدان از مشخص شدن عیار چیست. با این وجود همه می‌دانند که بازی با سپاهان قطعا سخت خواهد بود و ما همه تلاشمان را می‌کنیم تا بازی خوبی انجام دهیم.

 

     
آی اسپورت
2014-10-01 16:28:36
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر