فهرست

مینیوله: تنها در عراق فشار وجود دارد

آی اسپورت- سیمون مینیوله دروازه‌بان لیورپول تاکید می‌کند که انتقاداتی که نسبت به عملکردش وجود دارد و گزارش‌هایی که از احتمال حضور ویکتور والدز در پست شماره‌ی یک آنفیلد سخن می‌گویند، برای او نگرانی ایجاد نمی‌کنند. این ملی‌پوش بلژیکی در فصل جاری تنها یک کلین‌شیت را ثبت کرده و در آخرین بازی تیمش در دربی مرسی‌ساید در دقایق پایانی گلی را روی یک شوت از راه دور دریافت کرده است. جایگیری این دروازه‌بان 26 ساله روی گل فیل جاگیلکا در آن بازی، انتقادات شدیدی را در بین کارشناسان برانگیخته است، اما مینیوله مدعی‌ست که تنها فشاری که روی خودش احساس می‌کند، از جانب خودش است و اهمیت چندانی برای گزارش‌های مربوط به ویکتور والدز قایل نمی‌شود.

 

«اگر بنا بود همه‌ی بازیکنانی که با لیورپول مرتبط می‌شوند را این‌جا ببینیم، آن‌وقت تیم دیگری در میدان حاضر می‌شد، هر هفته 11 نفر متفاوت بازی می‌کردند. اگر شما در یک باشگاه بزرگ بازی می‌کنید، باید بپذیرید که اوضاع از این قرار است، اما من اهمیت زیادی برای آن گزارش‌ها قایل نیستم. من این‌جا هستم تا بازی خودم را بکنم و هر هفته حداکثر تلاشم را انجام بدهم. من فقط می‌توانم در تمرینات سخت کار کنم، مثبت باشم و از بازی خوب خودم اطمینان حاصل کنم.»

 

«تنها فشار موجود، همان است که شما خودتان برای خودتان ایجاد می‌کنید. فشار دیگر چیست؟ فشار آن‌چیزی است که الآن دارد در عراق اتفاق می‌افتد که جنگ شده است. به آن می‌گویند فشار. ما بازیکن فوتبال هستیم و این‌جا ایم تا نهایت تلاشمان را به کار ببندیم. من فقط می‌توانم حداکثر تلاشم را انجام بدهم، در تمرینات سخت کار کنم، مثبت و با اعتمادبه‌نفس باشم و به خودم باور داشته باشم. این تنها کاری‌ست که می‌توانم انجام بدهم.»

     
آی اسپورت
2014-10-01 16:50:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر