فهرست
ویسی: روی گل نخوردن تمرین می کنیم/ به یک بازیکن لیدر نیاز داریم
ویسی: روی گل نخوردن تمرین می کنیم/ به یک بازیکن لیدر نیاز داریم

ویسی: روی گل نخوردن تمرین می کنیم/ به یک بازیکن لیدر نیاز داریم

آی اسپورت- به نظر می رسد گل نخوردن، مهم ترین هدف پیش روی این هفته های استقلال خوزستان باشد. سرمربی این تیم در کنفرانس خبری پیش از بازی با راه آهن، تاکید کرده که تیمش خوب بازی می کند و البته به حضور احتمالی بائو در این تیم نیز اشاره کرده است. 

سه امتیاز مهم 

 سه امتیاز این بازی برای هر دو تیم بسیار حائز اهمیت است و تلاش ما این است که سه امتیاز این دیدار را به دست بیاوریم و جایگاه‌مان را در جدول بهتر کنیم.

رسانه ها اذعان دارند...

 اگر بازی‌های ما را دیده باشید تمام کارشناسان و رسانه‌ها اذعان دارند که تیم ما خوب بازی می‌کند ولی در عدم نتیجه‌گیری‌مان عوامل مختلفی وجود دارد که شاید در بخشی موفق نبوده‌ایم. ما با کسب سه امتیاز می‌توانیم سه چهار پله در جدول بالا بیاییم و امیدوارم که این اتفاق بیفتد.

روی گل نخوردت تمرین می کتیم

تمام گل‌هایی که خورده‌ایم بچگانه بوده است و انتظارمان از خط دفاعی‌مان این نبوده است و انتظار داریم تمرکز بیشتری داشته باشند. در چهار شکستی که داشته‌ایم با تفاضل یک گل باخته‌ایم در حالی که می‌توانستیم بازنده نباشیم. باید به گل نخوردن عادت کنیم و بهتر باشیم. ما روی گل نخوردن تمرین می‌کنیم و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

به لیدر نیاز داریم

 خط دفاع ما تلاش می‌کند که بهتر باشد. ما یک بازیکن که در وسط زمین باشد و بتواند نقش لیدر ما را ایفا کند نیاز داریم که تاکنون آن را نداشته‌ایم و البته با صحبت‌هایی که با بزرگان تیم شده است فکر می‌کنم بهتر شویم.

بائو اضافه می شود

اگر مشکل سربازی بازیکن‌مان حل نشود و با فدراسیون صحبت کنیم که بتوانیم بازیکنی را جایگزین او کنیم به احتمال زیاد بائو از هفته آینده به تیم ما ملحق می‌شود.

برنامه تعطیلات

ما پس از این دیدار سه روز استراحت می‌کنیم و پس از آن در جام حذفی به مصاف فجر سپاسی می‌رویم و البته اگر بشود یک بازی دوستانه خارج از استان هم خواهیم داشت.

     
آی اسپورت
2014-10-01 16:52:49
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر