فهرست

دیه‌گو کاستا نگران جنگ مورینیو ـ دل‌بوسکه

آی اسپورت- نگرانی‌ها درباره‌ی مصدومیت مزمن مهاجم چلسی از ناحیه‌ی عضله‌ی همسترینگ ادامه دارند و مورینیو نیز ادعا کرده بود که این بازیکن قادر به انجام «هیچ کاری» در تمرینات نبوده است. با این وجود دیه‌گو کاستا در پیروزی 0-1 تیمش برابر اسپورتینگ در لیگ قهرمانان، 90 دقیقه‌ی کامل را در میدان حضور داشت. مورینیو پیشتر عنوان کرده بود که مهاجم تیمش قادر نیست دو بازی در هفته انجام بدهد، اما با اطمینان بالایی می‌توان گفت که او را در بازی یکشنبه برابر آرسنال از ابتدا به میدان می‌فرستد.

 

اسپانیا ظرف دو هفته‌ی آینده دو بازی با اسلواکی و لوکزامبورگ دارد و کاستا امیدوار است تا جزئی از ترکیب دل‌بوسکه در آن دیدارها باشد، بدون توجه به این‌که این بازی‌ها چه اثری در آمادگی طولانی‌مدتش بر جا خواهند گذاشت. وقتی از کاستا پرسیدند که آیا بین مورینیو و دل‌بوسکه درباره‌ی دعوت او به تیم ملی «جنگ» خواهد بود، پاسخ داد: «فکر نمی‌کنم این اتفاق بیافتد. من 90 دقیقه بازی کردم ـ واضح است که مشکلی ندارم، هر روز احساس بهتری دارم و این به سرمربی بستگی دارد. در طی هفته با فیزیوتراپ‌ها سخت کار کردیم، چون مدتی احساس ناراحتی داشتم.»

 

کاستای 25 ساله پس از دو بازی ملی برای برزیل، تابعیت خود را تغییر داده تا بتواند در جام جهانی برای اسپانیا به میدان برود، و حالا او امیدوار است که پرونده‌ی مساله‌ی وفاداری او به‌خوبی بسته شود. «من به قدر کافی از این موضوع برزیل کشیده‌ام. حالا باید مرا به حال خودم بگذارید تا کار کنم و اوضاع را در تیم ملی اسپانیا سروسامان بدهم. حقیقتاً این چیزی‌ست که من به آن نیاز دارم. امیدوار ام که شرایط خوبی داشته باشم و با اسپانیا همراه باشم.»

     
آی اسپورت
2014-10-01 17:24:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر