فهرست
گزارش تمرین استقلال/ گفتگوی امیر با فروزان و آندو
گزارش تمرین استقلال/ گفتگوی امیر با فروزان و آندو

گزارش تمرین استقلال/ گفتگوی امیر با فروزان و آندو

آی اسپورت- تمرین تیم فوتبال استقلال در غیاب دو بازیکن این تیم و با حضور سرمربی آبی‌پوشان در مراحل تاکتیکی برگزار شد.


آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از دیدار مقابل ملوان بندر انزلی از ساعت 16 و 30 دقیقه امروز در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار شد.

به نقل از فارس، قبل از شروع تمرین بازیکنان یکی یکی خود را به ورزشگاه رساندند ولی نکته عجیب اینجا بود که دو بازیکن سرشناس تیم استقلال بعد از ورود به داخل مجموعه با خودروهای شخصی خود با سرعتی عجیب در حال رانندگی بودند که پس از عبور خودروی آنها از مسیر ورودی زمین شماره 2 گرد و خاک عجیبی در مجموعه به پا شد.

*حنیف عمران‌زاده و مگویان دو بازیکن مصدوم استقلال در تمرین امروز حضور نداشتند و بقیه بازیکنان زیر نظر کادر فنی این تیم تمرین کردند.

*قبل از شروع تمرین امروز سرمربی تیم استقلال بازیکنان تیمش را دور هم جمع کرد و حدود 15 دقیقه با آنها به گفت‌وگو پرداخت، وی آخرین توصیه‌ها و تأکیدات لازم را به بازیکنان تیمش منتقل کرد و از آنها خواست برای دیدار فردا تمام توان خود را استفاده کنند.

*قبل از شروع تمرین چند بازیکن استقلال و هاشم بیک‌زاده درخصوص مسابقه فردا صحبت می‌کردند و از او در خصوص تقدیری که قرار است سازمان بسیج ورزشکاران از او انجام دهد، سؤال می‌پرسیدند.

*حدود 20 نفر از طرفداران تیم استقلال در تمرین امروز این تیم حضور داشتند و در خصوص بازی‌های بارسلونا و رئال مادرید با یکدیگر صحبت می‌کردند.

*رضا رجبی، حمید ملک‌احمدی و میرشاد ماجدی در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشتند.

*در ابتدای تمرین بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود پرداختند و سپس در گروه‌های چند نفره کار تاکتیکی انجام دادند. این آیتم به آقاوسط به صورت تحت فشار اختصاص داشت. بخش پایانی تمرین نیز سانتر از جناحین و تمرین چارچوب شناسی بر این مهاجمان بود.

*در حاشیه تمرین امروز امیر قلعه‌نویی با محسن فروزان برای دقایقی صحبت کرد. همچنین آندرانیک تیموریان که از سوی کمیته انضباطی برای بازی فردا محروم شده است پا به پای دیگر بازیکنان تمرین کرد و برای دقایقی با قلعه‌نویی به گفت‌وگو پرداخت.

*دروازه‌بانان تیم استقلال امروز مثل روزهای گذشته زیر نظر کریم بوستانی مراحل آماده‌سازی را پشت سر گذاشتند.

*در بخش پایانی تمرین که به فوتبال تحت فشار در گروه‌های چند نفره اختصاص داشت سرمربی استقلال در کنار دیگر بازیکنانش پا به توپ شد و با آنها تمرین می‌کرد. وی در این آیتم چهره خندان و بشاشی داشت و با بازیکنان تیمش شوخی می‌کرد.

*بازیکنان تیم استقلال بعد از پایان تمرین امروز راهی هتل هما شده تا اردوی پیش از بازی را برگزار کند.

تیم فوتبال استقلال فردا در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان ملوان انزلی خواهد بود.

     
آی اسپورت
2014-10-01 18:06:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر