فهرست
نامه پرسپولیس به فدراسیون فوتبال کاستاریکا: اومانا رو با خودت نبر!
نامه پرسپولیس به فدراسیون فوتبال کاستاریکا: اومانا رو با خودت نبر!

نامه پرسپولیس به فدراسیون فوتبال کاستاریکا: اومانا رو با خودت نبر!

آی اسپورت- مایکل اومانا مدافع کاستاریکایی تیم پرسپولیس قرار است در اردوی بعدی تیم ملی کشورش حاضر شود و برای شگفتی سازان جام جهانی بازی کند اما باشگاه پرسپولیس در نامه ای به فدراسیون فوتبال کاستاریکا از مسئولان این کشور خواسته تا در صورت امکان این بازیکن در تهران بماند. بهروز منتقمی سرپرست باشگاه پرسپولیس در این خصوص گفت: فدراسیون فوتبال کاستاریکا با اعلام اینکه اومانیا به تیم ملی کشورش دعوت شده، خواسته‌ است تا برای بازی‌های دوستانه برود. موضوع به درخشان منتقل شد و وی با اعلام اینکه با باشگاه برای اقدام طبق قوانین بین‌المللی همکاری خواهد داشت، با توجه به شرایط موجود ابراز تمایل کردند که در صورت امکان اومانیا را در این مقطع داشته باشیم. بر همین اساس، نامه‌ای را برای فدراسیون فوتبال کاستاریکا آماده کرده و ارسال می‌کنیم.

سرپرست باشگاه در ادامه تصریح کرد: در این نامه با تاکید بر اینکه باشگاه پرسپولیس احترام به قوانین را در دستور کار خود دارد، عنوان شده است علاوه بر این، برای خواست بازیکن هم ارزش قائل هستیم و بر این اساس برای حضور مایکل اومانیا در بازی‌های تیم ملی کاستاریکا طبق برنامه فیفا کمال همکاری را خواهیم داشت اما این درخواست را هم مطرح کردیم که با توجه به شرایط بازی‌ها، مصدومیت‌ها و محرومیت‌های بازیکنان‌مان، در صورت امکان اومانیا با ما همراه بماند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-01 18:32:39
نظر دهید

۱ نظر
تراختورچی
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳، ۱۰:۵۷
در نظرسنجی برنامه نود که به بهترین گل شهریور ماه اختصاص یافته بود اگر دقت کرده باشید آرای سامان نریمان جهان و محسن دلیر در مجموع شده بود(381 هزار نفر)در صورتی که طارمی بازیکن پیروزی(351 هزار)رای آورده بود...مطمئنا اگر یک بازیکن از تیم تراختور در این نظرسجی گزینش می شد هواداران تراختوری و البته بازیکن تراختوری رتبه نخست را کسب می نمود که متاسفانه باز برنامه نود و شخص آقای فردوسی پور تقسیم آرا هواداران تراکتور را به نفع طارمی بازیکن پیروزی کرد !!!
امیدواریم این مسئله مهم را رسیدگی کنید و طرح موضوع نمایید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر