فهرست
روز خاص فروزان؛ در برابر همشهری‌ها
روز خاص فروزان؛ در برابر همشهری‌ها

روز خاص فروزان؛ در برابر همشهری‌ها

آی اسپورت - محسن فروزان که در این فصل نقش پررنگی در تراکتورسازی برای حضور در جمع مدعیان داشته و با بسته نگه داشتن دروازه تیمش طی دیدارهای اخیر امیدوار به برپایی جشن قهرمانی در پایان فصل است، فردا در شرایطی مقابل همشهریانش قرار خواهد گرفت که حریف به شدت به امتیاز خانگی این بازی نیاز دارد.

محسن فروزان که فوتبال خود را از داماش آغاز کرد و از محبوبیت بالایی بین هواداران گیلانی برخوردار است، همواره با حضور در رشت با پیراهن تیم‌های مختلف محبوب سکوها بوده است. اتفاقی که البته حواشی زیادی نیز برای او در پی داشته است. از جمله حضورش با پیراهن خونه به خونه بابل و فصل گذشته با پارس جنوبی جم. با این حال انتظار می‌رود این دروازه بان که از انگیزه زیادی برای این بازی با توجه به نزدیکی به رکورد بیشترین دقایق بسته نگه داشتن دروازه‌اش برخوردار است، نمایش موفقی در جدال با سپیدرود نیز از خود به جا بگذارد.

او در فصل گذشته نیز در شرایطی که سپیدرود نیاز مبرمی به امتیاز برای بقا داشت در رشت حضور یافت و در میان شعارهای حمایتی هواداران رشتی نیز نمایش موفقی از خود به جا گذاشت و با چند عکس العمل موفق مانع از باز شدن دروازه تیمش شد اما در نهایت عماد میرجوان توانست تک گل سه امتیازی این تیم را به نام خود کند. سپیدرود بازی رفت را در جم با سه گل به حریف واگذار کرده بود.

در بازی رفت دو تیم تراکتورسازی و سپیدرود نیز در شرایطی که رشتی‌ها در دقیقه 91 به گل تساوی رسیده بودند، در دقیقه 94 گل دوم را دریافت کردند تا با شکست تبریز را ترک کنند. در لیگ دسته اول اما ماجراهای تلخی بعد از دیدار خونه به خونه و سپیدرود برای این دروازه بان رخ داد. او که همانند دیدارهای قبل با حمایت سکوهای رشتی مواجه شده بود، در پایان بازی به دلیل درگیری مازیار زارع، بازیکن خونه به خونه با سکوها در نهایت از این تیم کنار رفت.

اکنون باید دید حضور دوباره این دروازه بان در رشت با چه اتفاقی همراه خواهد شد و او بار دیگر با نمایش بدون اشتباه خود به تراکتورسازی برای دستیابی به امتیاز کمک خواهد کرد یا سپیدرودی‌ها که به شدت به دنبال امتیاز از این بازی هستند، با فشار همه جانبه روی دروازه او، رویاهایش برای رسیدن به رکورد را پایان خواهند داد تا شانس بقا را نیز برای خود افزایش دهند.

ورزش 3

۱    
آی اسپورت
2019-04-11 18:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر