فهرست
استقلال – بنیادی‌فر؛ ملاقات پس از ۷۹ روز
استقلال – بنیادی‌فر؛ ملاقات پس از ۷۹ روز

استقلال – بنیادی‌فر؛ ملاقات پس از ۷۹ روز

آی اسپورت - کمیته داوران برای قضاوت دیدار هفته چهاردهم استقلال در خانه پیکان، موعود بنیادی‌فر را انتخاب کرد. داوری اهل استان چهارمحال و بختیاری که ۳۴ سال سن دارد و استقلالی‌ها به تازگی خاطره تلخی با او داشتند گرچه با سوت همین داور بیشتر از هر چیز خاطره پیروزی دارند.

اولین قضاوت؛ لیگ پانزدهم

استقلال اولین بار در لیگ پانزدهم تجربه بازی با داوری بنیادی‌فر را داشت. هفته نوزدهم در تهران میزبان استقلال اهواز بود. دیداری که با تساوی یک- یک به پایان رسید. تک‌گل استقلال را امید ابراهیمی به ثمر رساند.

دومین قضاوت؛ اولین شکست

موعود بنیادی‌فر در تاریخ یک‌شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ در هفته دوم لیگ شانزدهم سوت قضاوت بازی استقلال خوزستان و استقلال تهران را به صدا درآورد. دیدار خانگی قهرمان فصل پانزدهم در اهواز که با برد ۲- یک تیم میزبان به پایان رسید. کاوه رضایی در آن روز تنها گل استقلال را زد.

سومین قضاوت؛ نخستین پیروزی

در هفته نهم همان لیگ شانزدهم بار دیگر بنیادی‌فر دیدار استقلال را سوت زد. بازی در آزادی برگزار می‌شد و این تیم با سایپا بازی داشت. جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ که استقلال ۲- صفر با گل‌های محسن کریمی و جابر انصاری برنده شد.

چهارمین قضاوت؛ دومین برد

شاگردان اوج گرفته علیرضا منصوریان در هفته نوزدهم نیم‌فصل دوم با پیکان دیدار می‌کردند. تیمی که امروز باید میزبان استقلال باشد. بازی جمعه ۸ بهمن در استادیوم آزادی برگزار شد و استقلال ۲-۳ مهمانش را در هم کوبید. امید ابراهیمی، امید نورافکن و علی قربانی گل‌های استقلال را زدند. نکته جالب اخراج مستقیم سیاوش یزدانی مدافع این فصل استقلال در آن دیدار بود که با پیراهن پیکان روبه‌روی استقلال بازی می‌کرد.

پنجمین قضاوت؛ هت‌تریک در برد

استقلال که دو بازی قبلی با سوت بنیادی‌فر را با برد پشت سر گذاشته بود در مصاف با ذوب‌آهن هم برنده زمین را ترک کرد. هفته بیست‌ودوم لیگ شانزدهم. پنج‌شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ در فولادشهر اصفهان این تیم ۲- صفر با گل‌های فرشید اسماعیلی و بهنام برزای برنده شد.

ششمین قضاوت؛ شروع لیگ با شکست

بنیادی‌فر در اولین هفته لیگ هفدهم در آبادان داور بازی استقلال - صنعت نفت بود که منصوریان و تیمش یک- صفر بازنده شدند. گل آن دیدار را کرار جاسم از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. این دیدار جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ انجام شد.

هفتمین قضاوت؛ دومین تساوی

تیم استقلال در هفته نوزدهم لیگ هفدهم با مربیگری شفر در تهران باز هم با سایپا دیدار کرد. بازی در آزادی انجام شد و در پایان دو تیم تن به تساوی یک- یک دادند. این بازی در تاریخ جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ برگزار شد. تک گل استقلال در آن دیدار را داریوش شجاعیان در دقیقه ۲۵ به ثمر رساند.

هشتمین قضاوت؛ باز هم پیکان

موعود بنیادی‌فر در تاریخ جمعه ۵ مرداد ۱۳۹۷ باز هم در هفته اول، اما این بار لیگ هجدهم داور استقلال بود. بازی با پیکان در آزادی که صفر– صفر به پایان رسید تا آخرین تساوی استقلال با بنیادی‌فر رقم بخورد.

نهمین قضاوت؛ گلزنی به ذخیره حسینی

استقلال در تاریخ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ در چارچوب هفته بیست‌وهشتم لیگ هجدهم و در تهران استقلال خوزستان را با نتیجه ۲-۴ شکست داد. دیداری که حسین پورحمیدی دروازه‌بان دوم استقلال ۹۰ دقیقه درون دروازه بود و ۴ گل از گونسالوس، رضا کریمی، مرتضی تبریزی و علی کریمی خورد.

دهمین قضاوت؛ شکست تلخ شهرآورد

یک‌شنبه ۳۱ شهریور امسال ۷۹ روز پیش استقلال میزبان پرسپولیس بود و شهرآورد تهران را با سوت همین داور باخت. گل به خودی حسینی و باقی اتفاقات. خاطره‌ای تلخ برای آبی‌دوستان که شاید این بار در دیدار با پیکان اتفاقی متفاوت برای آن‌ها رقم بخورد. در همان شهرآورد علی کریمی با دریافت کارت زرد دوم در دقیقه ۸۹ از بازی اخراج شد.

یازدهمین قضاوت؛ هت‌تریک با پیکان

استقلال امروز برای سومین بار باید با سوت یک داور تکراری روبه‌روی پیکان به میدان برود. در دو بازی قبلی یک برد و یک تساوی نصیب آبی‌پوشان شده و طرفداران استقلال توقع دارند این بار هم تیم آماده استراماچونی برنده زمین را ترک کند.

 

خبر ورزشی 

     
آی اسپورت
2019-12-09 09:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر