فهرست
پیولی: می‌خواهم یک اینتر ایتالیایی بسازم
پیولی: می‌خواهم یک اینتر ایتالیایی بسازم

پیولی: می‌خواهم یک اینتر ایتالیایی بسازم

آی اسپورت - مالکان چینی اینترمیلان از زمانی که سهام این باشگاه را از اریک توهیر خریده‌اند، سرمایه‌گذاری قابل توجهی در بخش خرید بازیکن انجام داده‌اند و بازیکنانی مانند آنتونیو کاندروا، ژوائو ماریو، گابیگول و روبرتو گالیاردینی را به خدمت گرفته‌اند. اما استفانو پیولی سرمربی این تیم معتقد است که تیمش باید بازیکنان ایتالیایی بیشتری داشته باشد.

او در این باره به نشریه کوریره دلواسپورت گفت: «من فکر می‌کنم در مورد این که یک تیم موفق باید هسته‌ای از بازیکنان ایتالیایی داشته باشد، کاملاً حق با ماسیمیلیانو آلگری (سرمربی یوونتوس) است و گواه آن هم موفقیت‌هایی است که یوونتوس و میلان آریگو ساچی کسب کردند. در میلان ساچی همه رود گولیت، مارکو فن‌باستن و فرانک دی‌بوئر را به یاد دارند اما آنها فراموش کرده‌اند که هسته آن تیم را بازیکنان ایتالیایی مانند فرانکو بارسی، جووانی گالی، مائورو تاسوتی، بیلی کاستاکورتا، پائولو مالدینی، روبرتو دونادونی و آلبریگو اوانی تشکیل داده بودند.»

پیولی در ادامه گفت: «من فکر می‌کنم که اینتر هم به این موضوع واقف است و آن را با خرید گالیاردینی نشان داد. با این حال هنوز هم می‌شود و در واقع باید بازیکنان ایتالیایی بیشتری در تیم‌مان داشته باشیم. من می‌خواهم اینتری بسازم که هسته آن را بازیکنان ایتالیایی شکل داده باشند. مسلماً بازیکنان مستعد ایتالیایی هم هستند. ما باشگاه بزرگی هستیم، پس بازی بازیکنان جوان و با استعداد ایتالیایی را جذب کنیم. من فکر می‌کنم که این کار باید یکی از اهداف باشگاه در بازار نقل‌و‌انتقالات باشد.»

سرمربی اینتر در پاسخ به این سؤال که دوست دارد کدام بازیکنان ایتالیایی شاغل در سری A را به تیمش اضافه کند این طور جواب داد: «دومنیکو براردی (مهاجم ساسولو) و فدریکو برناردسکی (هافبک بازیساز فیورنتینا). آنها بازیکنان ایتالیایی بسیار جذابی هستند، البته ما با خرید گالیاردینی هم سرمایه‌گذاری مهمی برای آینده تیم انجام دادیم. به نظر من او یک هافبک مدرن است. من بازیکنان منعطف که قابلیت بازی در چند پست دارند را دوست دارم و گالیاردینی یکی از آنهاست.»

۳    
آی اسپورت
2017-01-28 13:37:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر