فهرست
هشدار اینفانتینو؛ لیگ‌ها را زود شروع نکنید
هشدار اینفانتینو؛ لیگ‌ها را زود شروع نکنید

هشدار اینفانتینو؛ لیگ‌ها را زود شروع نکنید

آی اسپورت - مسابقات ورزشی در سرتاسر جهان از جمله‌ لیگ‌های معتبر فوتبال باشگاهی اروپا تحت‌الشعاع شیوع ویروس کرونا (کووید 19) قرار گرفته‌اند، ویروسی که تاکنون جان بیش از 95 هزار نفر را در جهان گرفته است. مسئولان فوتبال آلمان در حال برنامه‌ریزی برای ازسرگیری مسابقات بوندس‌لیگا از اوایل ماه مِی (اواسط اردیبهشت ماه) هستند، اما رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) به فدارسیون‌های عضو فیفا درباره شروع زودهنگام مسابقات فوتبال هشدار داد.

جانی اینفانتینو در این باره گفت: به‌عنوان اولویت اصلی از آنهایی که در مسابقات خود به کار می‌گیریم و همچنین از همه دعوت می‌کنیم تا از اصول ما پیروی کنند و آن هم این است که سلامت در اولویت قرار دارد. هرچقدر روی این موضوع تأکید کنم هم کافی نیست. ارزشی ندارد که زندگی انسانی را برای هر بازی، هر رقابت و هر لیگی در معرض خطر قرار دهیم. همه باید این مسئله را در ذهن خود داشته باشند.

رئیس فیفا خطاب به مسئولان فدراسیون‌های عضو و مسئولان لیگ‌های مختلف، صحبت‌هایش را این‌طور ادامه داد: این بیشتر بی‌مسئولیتی خواهد بود اگر مسابقات را در شرایطی از سربگیریم که هنوز وضعیت صد درصد ایمن نیست. اگر لازم باشد که بیشتر صبر کنیم، باید این کار را انجام دهیم. بهتر است در چنین شرایطی صبر کنیم تا اینکه بخواهیم ریسک کنیم.

 

۱    
آی اسپورت
2020-04-10 12:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر