فهرست
تارتار: بازی سخت است چون پدیده برای جبران می آید
تارتار: بازی سخت است چون پدیده برای جبران می آید

تارتار: بازی سخت است چون پدیده برای جبران می آید

آی اسپورت- مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی مقابل پدیده مشهد به اهمیت بازی فردا اشاره کرد و گفت: بازی مهم و سختی مقابل پدیده خواهیم داشت. مهم از این نظر که اگر 3 امتیاز بگیریم از رتبه‌های پایینی جدول کاملاً جدا می‌شویم و به جایگاهی بالاتر فکر می‌کنیم. این بازی از این جهت دشوار است که حریف‌مان در بازی‌های قبلی‌اش در کسب امتیاز موفق نبوده است و برای جبران ناکامی‌های خود به مصاف ما می‌آید که با ید با ارائه بازی حساب شده بتوانیم از سد میهمان خود بگذریم.

سرمربی گسترش فولاد در ادامه به آمادگی کامل شاگردانش تاکید کرد و گفت: روی نقاط قوت و ضعف پدیده کار کرده‌ایم و با آمادگی کامل مقابل پدیده به میدان می‌رویم. امیدوارم با کسب سه امتیاز جایگاه خود را در جدول محکم کنیم. بازیکنان‌مان با کسب 4 امتیاز در دو بازی قبلی و بازی خوبی که مقابل ملوان انجام داده‌اند، به اعتماد به نفس کافی رسیده‌اند و به 6 امتیاز بودن این بازی اشرافیت کافی دارند. استرس و عدم نتیجه‌گیری در تیم از بین رفته است.

تارتار در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر مصدومان و محرومان بازی فردا گفت: در این بازی محروم نداریم ولی پیرزاده و جوکار را به دلیل مصدومیت به همراه نداریم.

     
آی اسپورت
2014-10-01 20:23:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر