فهرست
سیدورف: میلان باید صبور باشد / اسین را به خوبی می شناسم
سیدورف: میلان باید صبور باشد / اسین را به خوبی می شناسم

سیدورف: میلان باید صبور باشد / اسین را به خوبی می شناسم

 میلانی ها یکشنبه عصر در دیداری خارج از خانه از هفته ی بیست و یکم رقابت های سری آ ایتالیا به مصاف کالیاری بحران زده می روند؛ جایی که انتظار می رود روسونری نخستین برد متوالی فصلش در سری آ را تجربه کند.

سیدورف در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی برابر کالیاری به خبرنگاران گفت:" تیم انگیزه ی بالایی برای خروج از این وضعیت سخت دارد و تمام تلاشش را انجام می دهد"

" 10 بازیکن ما به دلیل تب و آنفولانزا طی چند روز گذشته نتوانستند تیم را همراهی کنند اما دیروز بعضی از آنها به تمرینات بازگشتند. نمی خواهم در مورد هیچ بازیکنی ریسک بازی دادن به آنها را با این شرایط انجام دهم"


مایکل اسین هافبک ملی پوش غنایی سابق چلسی پس از صحبت با کلارنس سیدورف سرمربی جدید میلانی ها متقاعد شد که راهی این تیم شود در حالی که باشگاه چلسی و ژوزه مورینیو هم اجازه خروج او را دادند.

سیدورف در رابطه با اسین خرید جدید باشگاه گفت:" او را به خوبی می شناسم. اسین شخصیت فوق العاده ای دارد و بازیکن بزرگی است. او کسی است که می خواهد با اثبات خودش حضوری پر قدرت در جام جهانی داشته باشد. اسین می تواند  در جلوی خط دفاعی به عنوان یکی از دو هافبک ها به خوبی بازی کند"

     
آی اسپورت
2014-01-26 09:19:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر