فهرست

زنگ خطر توتی برای یوونتوس

آی اسپورت- سه شنبه شب و بعد از تساوی رم در زمین منچستر سیتی، اسطوره رم برای یوونتوس خط و نشان کشید.رم که خودش را برای بازی در برابر قهرمان سری آ در تورین آماده می کند، در چهارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان به مصاف منچستر سیتی رفته بود. فرانچسکو توتی با یک ضربه زیبا یک امتیاز ارزشمند برای رم از ورزشگاه اتحاد به ارمغان آورد تا آنها با 4 امتیاز شرایط ایده آلی در جدول گروه E داشته باشند.

یوونتوس و رم هر دو از 5 بازی خانگی، 5 پیروزی به دست آورده اند.توتی گفت که از قدرت یووه با خبر است، اما می داند که تیمش توانایی رقابت با آنها را دارد.

او بعد از بازی با منچستر سیتی به روزنامه نگاران گفت:\" نمایش ما چیزی شبیه زنگ خطر برای یوونتوس بود. ولی همه ما از قدرت آنها با خبریم، اما آنها از عملکرد خوب ما نخواهند ترسید. به نظر من در حال حاضر آنها قوی ترین تیم در ایتالیا هستند، اما ما هم به خوبی از قدرتمان با خبریم و این برای ما یک امتیاز است.\"

توتی با وجود اینکه سنش بالا رفته است، اما باز هم در برابر لورکوزن نمایش خوبی داشت. اما با این موضوع که او برای بازیکنان جوان رم یک الگوست موافق نیست و فکر می کند که آنها خودشان باید چیزهایی که لازم دارند، بیاموزند.

او درباره این موضوع گفت:\" من اینجا نیستم که به کسی چیزی یاد بدهم. بازیکنان جوان نیاز به زمان دارند تا خودشان یاد بگیرند که در دنیای فوتبال چه رفتاری بکنند و نسبت به باتجربه ها چه برخوردی داشته باشند.\"

     
آی اسپورت
2014-10-01 22:32:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر