فهرست

سرمربی موناکو : موناکو بیشتر برای لیگ قهرمانان انگیزه دارد

آی اسپورت- سرمربی موناکو، لئوناردو ژاردیم بعد از بازی چهارشنبه شب تیمش در برابر زنیت سن پترزبوگ که به تساوی 0-0 انجامید، گفت که بازیکنانش برای بازی در لیگ قهرمانان انگیزه بیشتری دارند. قرمز و سفیدها که در دیدار دوم مرحله گروهیشان در روسیه به مصاف مردان ویاش بوآش رفته بودند، در برابر این تیم به تساوی بدون گل رسیدند. موناکو که هنوز در لیگ قهرمانان شکست نخورده است در لیگ فرانسه اوضاع متفاوتی دارد و نتایج خوبی نگرفته است. سرمربی موناکو از بازیکنانش خواست که تعادل را حفظ کرده و برای لیگ هم تلاش کنند.

او به بی این اسپورت گفت:\" نتیجه خوبی برای ما بود. بازی فشرده ای بود و بازیکنان من کیفیتشان را نشان دادند. ما موقعیتهای گلزنی زیادی روی ضد حملات داشتیم. مدیریت تیم برای همه مربیان در لیگ قهرمانان آسان است. بازیکنان من انگیزه زیادی داشتند و 100% توان خود را به کار گرفتند. امیدوارم که همین انگیزه را در لیگ داخلی هم ببینم.\"

اما ژاردیم خبرهای بدی هم برای هواداران داشت و گفت که شاید دیمیتار برباتوف برای بازی آخر هفته با پاریس سن ژرمن آماده نباشد.

این مربی پرتغالی گفت:\" تعویض برباتوف به خاطر مصدومیتش بود. مطمئن نیستم که او بتواند در بازی حساس یکشنبه ما در برابر پاریس سن ژرمن بازی کند.\"

بازی بعدی موناکو در لیگ قهرمانان روز 22 اکتبر در برابر بنفیکا خواهد بود.

     
آی اسپورت
2014-10-01 23:28:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر