فهرست
لودوگورتس 1 – رئال مادرید 2 : پیروزی سخت مدافع عنوان قهرمانی در برابر جنگجویان بلغار
لودوگورتس 1 – رئال مادرید 2 : پیروزی سخت مدافع عنوان قهرمانی در برابر جنگجویان بلغار

لودوگورتس 1 – رئال مادرید 2 : پیروزی سخت مدافع عنوان قهرمانی در برابر جنگجویان بلغار

آی اسپورت- رئال مادرید که در دیدار دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان به زمین تیم کم نام و نشان لودوگورتس رفته بود، به سختی 3 امتیاز این دیدار را کسب کرد.

رئال مادرید که رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان را با یک پیروزی پرگل شروع کرده بود، این بار مهمان بلغارها بود. لودوگورتس در دیدار اولش در این گروه که بازی اول آنها در کل تاریخ لیگ قهرمانان هم بود، عالی ظاهر شده بودند. آنها حتی در وقت های اضافه بازی را مساوی کرده بودند، اما چند ثانیه به پایان پنالتی دادند و بدون امتیاز به کشورشان بازگشتند.

کارلو آنچلوتی در این دیدار چند تغییر در ترکیب تیمش ایجاد کرده بود. شاید به این تصور که بازی آسانی در پیش است. تصوری که بسیار اشتباه از کار درآمد. فقط 6 دقیقه از بازی گذشته بود که مارسلوی بلغارها دروازه رئال را باز کرد. کرنری که از جناج راست دفاعی رئال روی دروازه آنها ارسال شده بود را مهاجم بلغار در تیر اول قطع کرد تا توپ در تیر دوم روی سر مارسلو قرار بگیرد و او دروازه رئال را باز کند.

5 دقیقه بعد چیچاریتو وارد محوطه لودوگورتس شد و پنالتی گرفت. رونالدو مطابق معمول پشت این ضربه قرار گرفت. اما دروازه بان فوق العاده تیم بلغاری ولادیسلاو استویانوف توپ را دفع کرد تا بازی کماکان در اختیار آنها باشد.

دقیقه 14 کریس رونالدو توپی را به کنج دروازه لودوگورتس فرستاد، اما این گل آفساید اعلام شد.

یک دقیقه بعد ایسکو از بین مدافعان توپ را به رونالدو رساند و او با مدافع تیم بلغاری برخورد کرد و نقش بر زمین شد. داور مجددا نقطه پنالتی را نشان داد. تصمیمی که مشکوک بود و سر و صدای بلغاری ها را در آورد. رونالدو دوباره پشت این توپ قرار گرفت و توپ را به همان جا فرستاد. استویانوف هم مجددا به همان جا شیرجه زد. اما نتوانست این بار توپ را مهار کند و بازی مساوی شد.

بازی تا دقیقه 45 متعادل پیش می رفت که در این دقیقه مهاجم لودوگورتس از پشت مدافعین رئال فرار کرد و کاسیاس را جا گذاشت و دروازه رئال را باز کرد. اما این گل آفساید اعلام شد.

در نیمه دوم رئال همه تلاشش را کرد تا به گل برتری برسد. در دقیقه 51 ایسکو توپی را از جناح چپ روی دروازه فرستاد که ضربه سر گرث بیل را استویانوف دفع کرد.

5 دقیقه بعد رئال یک روی ضد حمله سریع و زیبا چیچاریتو را در برابر دروازه خالی قرار داد. اما او دروازه خالی را نتوانست باز کند.

در دقیقه 67 لودوگورتس می توانست پیش بیفتد. اما ضربه مارسلینیو را کاسیاس به سختی به کرنر فرستاد. یک دقیقه بعد ضربه رونالدو را مدافع حریف از روی خط دروازه بیرون آورد.

اما در دقیقه 77 مارسلو با یک سانتر زیبا توپ را روی پای بنزما که در دقیقه 67 به جای چیچاریتو به میدان آمده بود فرستاد و او گل دوم رئال را به ثمر رساند.

در دقیقه 92 چیزی نمانده بود تا رئال سه امتیازی را که به سختی به دست آورده از دست بدهد. در شلوغی محوطه جریمه بلغاری ها دو سه بار می توانستند دروازه رئال را باز کنند که سرانجام مارسلو توپ را دفع کرد.

بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا رئال با یک پیروزی که به طور غیر قابل پیش بینی ای سخت از کار درآمد، با هر 6 امتیاز ممکن در صدر این گروه قرار بگیرد. حالا آنها در گام بعدی باید به مصاف لیورپول بروند.  

     
آی اسپورت
2014-10-02 13:04:31
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر