فهرست
آرسنال 4 – گالاتاسرای 1 : بازگشت مقتدرانه یاران ونگر
آرسنال 4 – گالاتاسرای 1 : بازگشت مقتدرانه یاران ونگر

آرسنال 4 – گالاتاسرای 1 : بازگشت مقتدرانه یاران ونگر

آی اسپورت- آرسنال بعد از بازی ضعیفی که دو هفته پیش در برابر دورتموند از خود نشان داد، این بار با قدرت نماینده ترکیه را در هم کوبید. گالاتاسرای هم هفته پیش به سختی توانسته بود بازی باخته را در برابر اندرلخت و در خانه خودش مساوی کند.

بازی کم افت و خیز آغاز شد. آرسنال می دانست که در این بازی فقط و فقط به سه امتیاز نیاز دارد.  آرسنال به آرامی به دروازه گالاتاسرای نزدیک می شد تا بالاخره در دقیقه 22 به گل رسید. در این دقیقه از بازی سانچز یک پاس تو در به ولبک داد و ولبک این توپ را با یک نوک پا از وسط پای دروازه بان وارد دروازه گالاتاسرای کرد.

7 دقیقه بعد موسلرا شروع مجدد بدی داشت. این شوع مجدد در یک رفت و برگشت روی سر مدافع خودی قرار گرفت و توپ پشت مدافعین افتاد. ولبک توپ را برداشته و به سمت دروازه گالا رفت و با یک بقل پا حساب کار را 0-2 کرد. در دقیقه 40 سانچز دقیقا از همین نقطه توپ را وارد دروازه موسلرا کرد تا یک نیمه اول فوق العاده برای آرسنال رقم بخورد.

توپچی ها نیمه دوم را هم خوب آغاز کردند. 7 دقیقه از این نیمه گذشته بود ولبک بار دیگر ثابت کرد که در آرسنال، بازیکن دیگری است. او پاس تو دری را که دریافت کرد با یک ضربه آرام و سرضرب به قعر دروازه گالاتاسرای فرستاد تا تیره روزی ترک ها بیش از پیش شود.

اما در دقیقه 60 اوضاع تغییر کرد. بوراک ییلماز چزنی را جا گذاشت و داور برخورد آنها را پنالتی تشخیص داد و چزنی را اخراج کرد. خود ییلماز این توپ را به گل تبدیل کرد تا بازی 1-4 شود. اما اوضاع برای گالا بدتر از آن بود که یک یار بیشتر بتواند به دادشان برسد.

حملات گالا در 30 دقیقه آخر بازی راه به جایی نبرد تا آرسنال با این پیروزی ارزشمند بعد از دورتموند در جایگاه دوم قرار گیرد.  

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-02 08:55:05
نظر دهید
۱ نظر
HERESH MAHABAD
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳، ۱۱:۵۹
حال میکنم این ترک های فاشیست سوراخ میشن . ههه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر