فهرست
بازل 1 – لیورپول 0 : قرمزها در لیگ قهرمانان هم نبردند
بازل 1 – لیورپول 0 : قرمزها در لیگ قهرمانان هم نبردند

بازل 1 – لیورپول 0 : قرمزها در لیگ قهرمانان هم نبردند

آی اسپورت- لیورپول که دیدار اولش در لیگ قهرمانان، نماینده بلغارستان را به سختی و در لحظات آخر شکست داده بود، این بار در زمین بازل سوئیس مغلوب شد. به نظر می رسد که لوئیس سوارز همه چیز را با خود از لیورپول برده است. روحیه جنگندگی، روح برد و بازی زیبا. قرمزها در لیگ جزیره در نیمه دوم جدول قرار دارند و حالا اولین شکستشان در لیگ قهرمانان را نیز پذیرفتند. بازل هم که در دیدار نخست شکست سختی از رئال خورده بود، حالا با این سه امتیاز خانگی به صعود امیدوار است.

در دقیقه 12 بازی اشتباه کاپیتان جرارد، مارکو استرلر را در یک موقعیت خوب قرار داد که این توپ را مینیوله مهار کرد. در دقیقه 34 هم بازل روی یک توپ دو بار می توانست به گل برسد که اولی را دفاع و دومی را دروازه بان لیورپول دفع کردند. نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

از دقیقه 50 به بعد بازل کمی پیش کشید و دو دقیقه بعد از آن یک موقعیت ایده آل داشت که مدافعان لیورپول این توپ را به سختی راهی کرنر کردند. همین کرنر را ژاکا روی دروازه نماینده انگلستان فرستاد و استرلر آن را وارد دروازه لیورپول کرد. گلی که شبیه آن را لیورپول در این فصل چند بار خورده.

لیورپول بعد از این گل برای جبران پا پیش گذاشت. هر چند به جز دو سه مورد به نظر می رسید که به اندازه کافی زهردار نیستند. در دقیقه 60 بالوتلی یک کاشته خوب زد که توپ برگشتی را مارکوویچ از چند قدمی نتوانست وارد دروازه کند. یک کاشته هم استیون جرارد زد که راه به جایی نبرد. در دقیقه 88 استیون جرارد توپی را پشت مدافعان فرستاد و بالوتلی این توپ را وارد دروازه بازل کرد. اما داور این گل را آفساید اعلام کرد تا بازی در نهایت با همین یک گل به سود بازل تمام شود.

لیورپول که به نظر نمی رسد بتواند مدعی سرگروهی در این گروه باشد، با این شکست در همان امتیاز 3 باقی ماند تا خود را برای بازی سختش با رئال آماده کند.

     
آی اسپورت
2014-10-02 09:08:44
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر