فهرست
اندرلخت 0 – دورتموند 3 : دورتموند همچنان در لیگ قهرمانان می درخشد
اندرلخت 0 – دورتموند 3 : دورتموند همچنان در لیگ قهرمانان می درخشد

اندرلخت 0 – دورتموند 3 : دورتموند همچنان در لیگ قهرمانان می درخشد

آی اسپورت- بوروسیا دورتموند در دومین دیدارش در لیگ قهرمانان نیز به یک پیروزی خوب دست یافت.بوروسیا دورتموند در دومین دیدارش در لیگ قهرمانان نیز به یک پیروزی خوب دست یافت. آنها دو هفته پیش و در بازی اول مرحله گروهی موفق شده بودند در یک بازی یک طرفه 0-2 در زمین خودشان آرسنال را شکست دهند. اندرلخت هم در زمین گالاتاسرای به یک تساوی ارزشمند دست یافته بود.

دورتموند بازی را عالی شروع کرد. یک گل زود هنگام می توانست کار آنها را در این دیدار خارج از خانه راحت کند و آنها به این گل دست یافتند. کاگاوا که با بازگشت به دورتموند، به فرم ایده آل خودش نیز برگشته است، یک پاس چیپ زیبا به ایموبیله داد و او این توپ را به گل اول دورتموند و بازی تبدیل کرد. چند دقیقه بعد اندرلخت روی فرار سوارز به یک گل رسید. داور این گل را آفساید اعلام کرد، اما گل به نظر سالم می آمد. اندرلخت یک موقعیت تک به تک را نیز از دست داد، ولی این دورتموند بود که در کل نیمه اول را در اختیار داشت. اوبامیانگ دو سه بار موقعیت های عالی گلزنی را از دست داد که حتی یکی از آنها در برابر دروازه خالی بود. اما این نیمه پر موقعیت در نهایت با همان گل زودهنگام به پایان رسید.

دورتموند نیمه دوم را هم خوب شروع کرد، اما این بار نتوانست موقعیتهایش را تبدیل به گل کند. در حالی که دورتموند به دنبال گل دوم بود تا خیال خودش را راحت کند، اندرلخت روی یک ضد حمله در موقعیتی ایده آل قرار گرفت. اما این موقعیت تک به تک برای آنها از دست رفت.

در دقیقه 69 پاس استادانه پیشچک که از نزدیکی های میانه میدان ارسال شده بود را راموس خیلی راحت وارد دروازه اندرلخت کرد. خود او ده دقیقه بعد گل سوم تیمش را به ثمر رساند تا 3 امتیاز خارج از خانه راحت برای تیمش به ارمغان آورد.

دورتموند که بر خلاف لیگ قهرمانان در بوندس لیگا موقعیت چندان جالبی ندارد،با این پیروزی با هر 6 امتیاز ممکن در صدر گروه قرار گرفته است.

     
آی اسپورت
2014-10-02 09:09:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر