فهرست

راجرز : بالوتلی باید بیشتر تلاش کند

آی اسپورت- راجرز بعد از شکست 0-1 در سوئیس گفت که انتظار تلاش بیشتری از بالوتلی دارد. این باشگاه لیگ برتری با تک گل نیمه دوم مارکو استرلر در حالی در برابر بازل سوئیس شکست خورند که نتوانستند موقعیت های زیادی روی دروازه این تیم ایجاد کنند. گل بالوتلی در بازی اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که به پیروزی 1-2 آنها انجامید تنها گلی است که بالوتلی از تابستان امسال که به لیورپول پیوسته برای این تیم به ثمر رسانده است.

راجرز به اسکای اسپورت گفت:\" او سخت تلاش می کند، اما باز هم باید تلاشش را بیشتر کند. به همین سادگی. ماریو بر اساس موقعیت هایی که می سازد و گل هایی که می زند قضاوت خواهد شد و او امشب گل نزد. ولی این پسر به سختی تلاش می کند.\"

رحیم استرلینگ هم به جز گلی که به ثمر رساند و آفساید گرفته شد، فشار زیادی روی مدافعین بازل نیاورد. اما راجرز این موضوع را باور ندارد.

او گفت: \" فکر می کنم که او تجربیات خوبی به دست می آورد. او هنوز بازیکن جوانی است.او امشب تلاش زیادی کرد. من مسئولیتی به وی واگذار کرده ام و او در منظقه بازی اش موقعیتهای مناسبی ایجاد کرد. متاسفانه او در نیمه اول گلی زد که آفساید گرفته شد و به نظر من بدشانسی بود. او موقیعت خوبی در موحطه جریمه داشت. توپ را گرفت، اما توپ از او جدا شد. او از این ماجرا درس خواهد گرفت. او یک بازیکن 19 ساله و یک استعداد بزرگ است.\"

     
آی اسپورت
2014-10-02 05:06:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر